My Zong

My Zong

Versiyon/Sürüm4.2.3.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu21M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (21M) iOS indir Android indir APK indir

My Zong APK Android İnternet Veri Yönetim Uygulamasıdır

My Zong APK download, My Zong  Android cihazlarınıza indirip internet veri harcamlarınızı yönetebilir, ne kadar internet kullandığınızı görebilir ve ücretsiz tüm kaynakları gözden geçirebilirsiniz.

My Zong, internet kullanımınızı doğru şekilde yönetmenize yardımcı olan uygulamalardan bir tanesidir. Çok kapsamlı bir uygulama olması sebebiyle dünya genelinde birçok kişinin gözdesi olan veri uygulaması her geçen gün daha çok kişi tarafından kullanılmaktadır. My Zong uygulamasının internette neler yaptığınızı, ne kadar veri harcadığınızı gösterme görevi vardır. Bununla beraber paketleri öğrenmek, kalan ücretsiz kaynakları gözden geçirmek, kişisel My Zong Android hesabınızı kontrol etmek de bu uygulamaya dâhildir.

İnternet paketleri için öneriler veren My Zong APK aynı zamanda eğlence içeriği de sunmaktadır. Kişisel hesabınız üzerinden keşfedebileceğiniz bir dünya açmaktadır.

My Zong Download – indir

My Zong Apk download ederek android işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmıştır. Bu açıdan cep telefonunuz ya da tabletiniz android ise sorunsuz şekilde uygulamayı indirebilirsiniz. My Zong download dedikten sonra indirilebilen ve indirme süreci birkaç dakika alan bir uygulamadır. Sonrasında sizden kişisel profilinizi oluşturmanız bilgilerinizi vermeniz istenmektedir. Kişisel profil açıldıktan hemen sonra uygulamayı aktif şekilde kullanabilmeniz tüm kaynaklarından eksiksiz şekilde yararlanabilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Opera Touch Opera Touch
    TürkçeÜcretsiz8.40 MB
  • Yandex Browser Yandex Browser
    TürkçeÜcretsiz70.6 MB