My Talking Angela Oyunu

My Talking Angela Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Puan 4,60 .5)
Loading...

Versiyon/SürümAngela
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu75 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (75 MB)

Konuşan Tom Angela Windows 8 Oyunu

My Talking Angela Oyunu indir, Windows bilgisayarlar için ücretsiz hayvanseverler için çok güzel bir oyun olan My Talking Angela çocuğunuzun hayvan sevgisi kazanması için ideal oyunlarındandır. Genel olarak oyun yeni doğmuş kedi yavrusu büyütmeyi amaçlar. Günlük hayatta bir kedinin duyabileceği her türlü ihtiyacı mobil oyundaki kedi de duymaktadır. Bu sayede çocuklar eğlenerek öğrenmektedir.

My Talking Angela Oyununun Özellikleri

Çocukların gelişimine ve psikolojik durumlarına uygun içeriğe sahip olan My Talking Angela ebeveynler için tercih edilen oyunlardandır. Genel olarak görsel zekaya hitab etmektedir. Sokak hayvanlarını sahiplenmenin bilinci ve sağduyusu küçük yaştaki çocuklara verilerek merhamet duygularının gelişmesi sağlanır. Angela adı verilen kediye oyunda her türlü kıyafeti giydirebilirsiniz. Bu durum özellikle okul öncesi dönemdeki çocukların renkleri öğrenmesi açısından gelişimini destekleyen bir oyundur. Kedinin evini çocuklar kendi zevklerine göre düzenleme imkanına sahip olmaları parça bütün ilişkisini rahat kurmaları açısından önemlidir.

My Talking Angela Oyunu Nasıl Kurulur?

Akıllı telefonlarda kurulan oyunu hangi işletim sistemini kullanıyorsanız onun alışveriş marketine girerek kolayca indirebilirsiniz. Oyunun dilinin İngilizce olması kullanıcılar için ilk başta sorun olsada sonraki dönemlerde alışılmaktadır. Genel olarak oyun kolay öğrenilir.

My Talking Angela Oyunu Nasıl Kullanılır?

Oyunun kurulum işlemini tamamladıktan sonra küçük bir yavru kedi ediniyorsunuz. Onun kişisel tüm ihtiyaçlarını karşılamanız gerekmektedir. Gerçekte bir evcil hayvanı nasıl besliyorsanız Angela adlı kediyi de aynı şekilde besleyerek kocaman kedi olması sağlanmaktadır.

  Benzer Programlar

 • Meowtime Meowtime
  İngilizceÜcretsiz91 MB
 • Yandere Simulator Yandere Simulator
  TürkçeÜcretsiz21.7 MB
 • My Talking Angela Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN  My Talking Angela Oyunu Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. leyla dedi ki:

   yaa ben giremiyorum nasil giriliyo ama telefonda oynamistim guzel bir oyun cok begendim