My Talking Angela Oyunu indir

My Talking Angela Oyunu indir

Versiyon/SürümAngela
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu75 MB
ÜreticiOutfit7
İşletim SistemiWin8/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (75 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 Puan 4,50 .5)
Loading...

Konuşan Tom Angela Windows 8 Oyunu

Hayvanseverler için çok güzel bir oyun olan My Talking Angela çocuğunuzun hayvan sevgisi kazanması için ideal mobil oyunlarındandır. Genel olarak oyun yeni doğmuş kedi yavrusu büyütmeyi amaçlar. Günlük hayatta bir kedinin duyabileceği her türlü ihtiyacı mobil oyundaki kedi de duymaktadır. Bu sayede çocuklar eğlenerek öğrenmektedir.

My Talking Angela Oyununun Özellikleri

Çocukların gelişimine ve psikolojik durumlarına uygun içeriğe sahip olan My Talking Angela ebeveynler için tercih edilen oyunlardandır. Genel olarak görsel zekaya hitab etmektedir. Sokak hayvanlarını sahiplenmenin bilinci ve sağduyusu küçük yaştaki çocuklara verilerek merhamet duygularının gelişmesi sağlanır. Angela adı verilen kediye oyunda her türlü kıyafeti giydirebilirsiniz. Bu durum özellikle okul öncesi dönemdeki çocukların renkleri öğrenmesi açısından gelişimini destekleyen bir oyundur. Kedinin evini çocuklar kendi zevklerine göre düzenleme imkanına sahip olmaları parça bütün ilişkisini rahat kurmaları açısından önemlidir.

My Talking Angela Oyunu Nasıl Kurulur?

Akıllı telefonlarda kurulan oyunu hangi işletim sistemini kullanıyorsanız onun alışveriş marketine girerek kolayca indirebilirsiniz. Oyunun dilinin İngilizce olması kullanıcılar için ilk başta sorun olsada sonraki dönemlerde alışılmaktadır. Genel olarak oyun kolay öğrenilir.

My Talking Angela Oyunu Nasıl Kullanılır?

Oyunun kurulum işlemini tamamladıktan sonra küçük bir yavru kedi ediniyorsunuz. Onun kişisel tüm ihtiyaçlarını karşılamanız gerekmektedir. Gerçekte bir evcil hayvanı nasıl besliyorsanız Angela adlı kediyi de aynı şekilde besleyerek kocaman kedi olması sağlanmaktadır.

784 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ateş ve Su Oyunu Ateş ve Su Oyunu
  İngilizceÜcretsiz8.9 MB
 • Winx Bloomix Quest Winx Bloomix Quest
  İngilizceÜcretsiz352 MB
 • Konuşan Tom Jetski Oyunu Konuşan Tom Jetski Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz108 MB
 • Benim Konuşan Tom’um Oyna Benim Konuşan Tom’um Oyna
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz265 MB
 • My Talking Angela Oyunu indir HAKKINDA YORUM YAZIN