MX Player Codec

MX Player Codec

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir APK indir

MX Player Ses Destekleme Yardımcı Eklenti Birleşeni

MX Player Codec apk, Android MX Player uygulaması bağlı bir bileşendir. ARMv7 MX Player indir bileşeni olarak geliştirilen MX Player Codec cihazınıza uygun olarak gönderilmektedir. MX Player Codec bileşenini, MX Player ana uygulaması isterse yüklemeniz gerekir. Android dünyasının en popüler video oynatıcısı olan MX Player, gerek olursa CODEC gerektiğini size gösterecektir. Bu durumda ihtiyacınız olan MX Play Codec ( ARMv7 ) cihazınıza gönderilecektir. MX Player uygulamasını kullanırken; kaldırılan desteklerden dolayı bu ses biçimi desteklenmiyor uyarılarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu uyarıyı görüyorsanız; uygulama size MX Player bileşeni indirmenizi önerecektir. Bu özel çözücü sayesinde uygulamada yaşadığınız sıkıntı ortadan kalkacaktır.

MX Player Codec Bileşeni Nasıl İndirilir?

MX Player programı kullanırken bir sorun yaşamazsanız; desteklenmiyor uyarısını görmezseniz; bileşeni indirmenize gerek kalmayacaktır. MX Player programı içinde bu uyarılarla karşılaştığınızda uygulama sizi doğrudan bileşeni indirme sayfasına yönlendirecektir. İsterseniz bileşeni indirme sayfasını ziyaret ederek özel olarak da indirebilirsiniz. Codec dosyalarını indirmek konusunda tecrübeniz yoksa yardım almanızda fayda var.

MX Player Codec Nasıl Kullanılır?

Bileşeni kullanabilmeniz için özel bir şey yapmanıza gerek yoktur. İndirdiğiniz bileşen, MX Player apk uygulaması hatasız kullanmanızı sağlayacaktır. Bileşeni indirmenizin ardından izlemek istediğiniz videolarda ses hatası uyarısı almadan; video keyfine devam edebileceksiniz. Bileşeni indirmenize rağmen hata mesajı alıyorsanız; MX Player uygulamasının yönlendirmesiyle farklı bir codec bileşeni indirmeyi deneyebilirsiniz. Hala sorun yaşıyorsanız; teknik bilgilerden anlayan birinden yardım alabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Default Music Player Default Music Player
    İngilizceÜcretsiz2,4 MB
  • GO Music GO Music
    İngilizceÜcretsiz17 MB