MultiCraft Oyunu

MultiCraft Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15 MB
ÜreticiMultiCraft Official
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15 MB)

MiniCraft Benzeri Android Oyunu

MultiCraft Oyunu indir, Popüler minicraft oyunu kadar eğlenceli olan ve android cihazlarda oynanabilen MultiCraft oyunu ile hayatta kalma mücadelesi vermeye hazır olun. Oyun içerisinde tek başınıza birçok engelleri tıpkı Minicraft oyununda olduğu gibi aşarak hayatta kalabilmek için ne pahasına olursa olsun tüm engelleri aşmamızı gerektirecek bir oyundur.

MultiCraft Oyunu Nasıl Oynanır-Temel Amacı Nedir?

Oyun içerisinde yer alan küp blokları ile şekillenen binalar, bahçeler, inşaatlar, parklar ve diğer doğada bulunan tüm araç ve gereçleri MultiCraft Android MiniCraft Oyunu içerisinde bulabilirsiniz. Oyunun temel amacı doğada bulunan tehlikelere göğüs gerip önümüze çıkan engelleri aşmak ve gün geçtikçe zorlanan oyunda araç ve gereçlerimizi geliştirmemiz gerekiyor.

Tabiki hayatta kalabimenin en önemli adımı ise dış tehlikelerden özellikle gecenin sessizliğinde bizleri yok etmeyen çalışan canlı varlıklar için mutlaka barınak inşaa etmemiz gerekmektedir. Kaliteli bir sığınak yapabilmek için mutlaka araç gereçleri geliştirip en iyileri için en iyi araç gereçlere sahip olmamız gerekiyor. Multicraft Web server uygulamasını sadece PC’lerde kullanabileceğiniz belirtip MultiCraft şuan için sadece android cihaz ve mobil tabletler ile uyumlu olduğunu belirtelim.

Oyun Ekran Görüntüleri

858 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Pocket Build indir Pocket Build indir
  İngilizceÜcretsiz55M
 • Township Township
  İngilizceÜcretsiz218.8 MB
 • idle Skies idle Skies
  İngilizceÜcretsiz52M
 • Sun City Sun City
  İngilizceÜcretsiz54M
 • MultiCraft Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN