Muhteşem Osmanlı

Muhteşem Osmanlı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu92.00 MB
ÜreticiONEMT
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (92.00 MB) Android indir

Muhteşem Osmanlı Taht Savaşları

Muhteşem Osmanlı indir, The Great Ottomans Osmanlı devleti baz alınarak hazırlanmış olan ilk MMORTS oyun uygulamasıdır. MMORT uygulamalar, devasa çok oyunculu çevrimiçi oynanan gerçek zamanlı strateji oyunlarıdır. Osmanlı Devleti’nin hesap edilerek oynandığı bu oyunda, kurulum ve sonrası çok büyük keyif vermektedir.

Android işletim sistemine sahip cihazlarda kolaylıkla oynanan oyunu, mobil marketinizde bulup indirmelisiniz. Sonrasında kurmanız ve oyuna başlamanız birkaç dakikanızı alacaktır. Bir oyun uygulamasından çok daha fazlası olduğunu ise başladığınızda anlayabilirsiniz. Muhteşem Osmanlı oyunu bu bakımdan beklentilerinizi çok yönlü olarak karşılayacaktır.

Muhteşem Osmanlı Özellikleri

Online strateji oyunlarını sevenlere hitaben hazırlanmış olan Muhteşem Osmanlı oyunu 15. Yüzyıla dayanmaktadır. Sizi bu tarihe götürüp asker eğitmek, teknolojik gelişmeler izlemek, kaynak toplamak, imparatorluğu genişletmek için savaşlara çıkmak gibi birçok adım atmanızı sağlamaktadır. Oyunun, düzenli olarak oynandığı ve kademeli şekilde ilerlendiği takdirde puanlar ve ödüller sunduğu görülmektedir.

Ön kayıt aşamasında 150 dolar değerinde değerli ödüller sunan oyun uygulaması, imparatorluk kurma ve yönetme konusunda hevesi olanlara şiddetle tavsiye edilen bir uygulamadır.

75 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Mad Zombies Mad Zombies
  İngilizceÜcretsiz63 MB
 • Pocket Troops Pocket Troops
  İngilizceÜcretsiz34M
 • RunAway RunAway
  İngilizceÜcretsiz36M
 • Swing Star Swing Star
  İngilizceÜcretsiz73M
 • Muhteşem Osmanlı HAKKINDA YORUM YAZIN