Mr Bow Apk indir

Mr Bow Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu38.6
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Kasım 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (38.6) Android indir APK indir

Mr Bow Android Ok ile Savaş Oyunu Oyna

Mr Bow apk indir, Mr Bow tamamıyla minimalist şekilde oluşturulmuş en keyifli android oyun uygulamalarından bir tanesidir. Mr Bow oyun uygulamasının en sevilen özellikleri arasında sade ve anlaşılır şekilde hazırlanmış olması yatmaktadır. Bunun yanında müzikleri, grafikleri ve renkleri ile herkesin beğenisini toplayan ve buna bağlı indirilme sıklığı her geçen gün artan özel bir uygulamadır.

Mr Bow android oyun uygulamasının temel olarak yay atma üzerine olduğu görülmektedir. Ne kadar profesyonel bir atış yaparsanız oyunda o kadar başarılı olur, ilerleme elde edersiniz. Bu süreçte özellikle düşmanlarınıza dikkat etmeyi unutmamalısınız.

Mr Bow İndir

Mr Bow apk oynamak niyetinde olan kişiler öncelikle android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle uygulamayı aktif kılmalılar. Bunun için uygulama mağazasına giderek uygulamayı indirmek ve hemen sonrasında aç diyerek oyuna girmek gerekmektedir. Oyuna girdikten sonra karakterin tercih edebileceği birkaç yaydan birini seçebilir ve arkasından atışlara başlayabilirsiniz.

Mr Bow çok fazla zaman almayan, vaktin keyifli şekilde geçmesini sağlayan en eğlenceli uygulamalardan biridir. Üstelik tamamıyla ücretsiz şekilde oynanması da ayrıca avantaj kabul edilmektedir.

    Benzer Programlar

  • LOL (TFK) Taktik Savaşları LOL (TFK) Taktik Savaşları
    TürkçeÜcretsiz55.8 MB
  • Zone Z Zone Z
    TürkçeÜcretsiz98.8 MB