Move Animals Apk indir

Move Animals Apk indir

Versiyon/Sürüm2.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu116M
ÜreticiSupersonic Studios LTD
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Move Animals Sevimli Canlılarla Bulmaca Oyunu

Move Animals APK indir, Android bulmaca oyununda kediler, köpekler, atlar, kaplanlar ve pandalar vardır. Move Animals hayvanları hareket ettirerek ilerleyin.

Move Animals APK Oyunu Nasıl Oynanır?

Move Animals APK oyunda belirtilen hedefe ulaşabilmek için hayvanları hareket ettirerek ilerliyorsunuz. Her seviyede farklı görevler ve karakterlerin bulunduğu bir oyundur. Move Animals APK Android oyununda hayvan karakterinizin karşısına çıkan diğer hayvanı yenmeye çalışıyorsunuz. Farklı seviyelerde köpekler, panda, tavus kuşu, kangurular, kuşlar, dinazorlar ve çok daha fazla hayvanlar yer almaktadır.

Benzersiz bir şekilde tasarlanan Move Animals oyununda çok seveceğiniz sevimli canlılar yer almaktadır. Yırtıcı canlılar ve insan dostu canlılarla bir arada oluyor ve görevleri yaparak ilerliyorsunuz. Her canlının farklı türde görevleri bulunmaktadır. Mesela gergedan ve ayı karşılaştığında birbirleriyle kavga etmektedirler.

Move Animals APK Android indir

Bulmaca oyununu oynarken çok keyif alacağınızı ve çeşitli canlılarla birlikte görevleri yapabileceksiniz. Move Animals APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz 122 MB APK oyun dosyasını indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Move Animals Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paurau.MoveAnimals&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Ten Crush Apk indir Ten Crush Apk indir
    ingilizceÜcretsiz36 MB
  • Tap Out Blokları Uzaklaştırın Apk indir Tap Out Blokları Uzaklaştırın Apk indir
    İngilizceÜcretsiz108 MB
  • Move Animals Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN