Motorola Camera

Motorola Camera

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16 MB) Android indir

Moto Camera Android Fotoğraf Çekme Uygulaması

Motorola Camera indir, Moto Camera android için ücretsiz fotoğraf çekme uygulaması ile fotoğraf düzenleme ve filtreleme yapabilirsiniz.

Motorola Camera, fotoğrafçılıkla yakından ilgilenenlerin tercih edebileceği başarılı bir uygulamadır. Uygulamanın özellikle pratik ve kullanışlı olması, binlerce kişi tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Bununla beraber Motorola Camera indirdikten sonra fotoğraf çekmenin çok daha keyif verici olduğunu görmeniz mümkündür. Eğlenceli, kısa süre içerisinde istediğiniz fotoğrafı çekmenizi sağlayan bu uygulama kaydetmeyi ve üzerinde düzenlemeler yapmayı da mümkün kılmaktadır.

İyi bir fotoğraf çekme uygulamasına ihtiyacınız olduğunda Motorola tarafından geliştirilen Motorola Camera uygulamasını deneyebilirsiniz. Birkaç dakikanızı alacak olan fotoğrafları ister ön kameradan ister arka kameradan çekebilirsiniz.

Motorola Camera İndir

Motorola Camera indirmek için android işletimli cihazlarınız olmalıdır. Android işlemli cep telefonu da tablet de bu uygulamayı başarılı şekilde çalıştırmaktadır. Tamamıyla ücretsiz olarak indirilebilen uygulama, kısa süre içerisinde hızlı sonuç almaya yardımcı olmaktadır. Moto camera apk indirdikten sonra ister arka arkaya birkaç fotoğraf çekebilir isterseniz panoramik özellikten yararlanabilirsiniz.  Bunların dışında bir de video esnasında fotoğraf yakalama özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Bunun gibi birçok özelliği ile hoşunuza gidebilecek, kapsamlı bir uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • Camera pro 2020 Camera pro 2020
    TürkçeÜcretsiz4.4 MB
  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB