Moto File Manager

Moto File Manager

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (26 MB) Android indir

Moto File Manager Android Dosya ve Galeri Düzenleyici

Moto File Manager indir, Moto File Manager android uygulaması ile fotoğraf, müzik, video ve ses kayıtlarınızı yani galeri düzenleme uygulaması ile cihazın düzenliğini sağlayabilirsiniz.

Moto File Manager, galerisini ve dosyalarını doğru şekilde düzenlemek isteyenlerin favori uygulamalarından bir tanesidir. Özellikle fotoğraflarının, müziklerinin, ses kayıtlarının daha düzenli şekilde cihazda yer almasını sağlayan Moto File Manager indirildiği gibi basitçe kullanılabilen bir uygulamadır.

Moto File Manager için dosya organize uygulaması tanımı yapılabilmektedir çünkü profesyonel şekilde dosyaları ve galeri düzenleme hizmeti vermektedir. Motorola tarafından geliştirilen bu özel uygulama ayrıca kategorilere göre planlama özelliğine de sahiptir. Bununla beraber kopyala, yapıştır, sil, taşı gibi temel niteliklere de ev sahipliği yaptığı görülmektedir.

Moto File Manager İndir

Moto File Manager android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyumludur. Cep telefonlarınıza indirdikten sona aç diyerek anında dosya düzenleme yapmasına yardımcı olabilirsiniz. Bununla beraber dosya konumu ve boyutu görme konusunda da size yardımcı olabilecek başarılı uygulamalardan bir tanesi olarak bilinmektedir.

Tercih ettiğiniz dosyaları hafıza kartınıza da taşıyabilmenizi sağlayan uygulama hiçbir içeriğin kaybolmasına izin vermez. Moto File Manager indirdikten sonra cihazınızı daha kolay ve düzenli şekilde kullanabildiğinizi fark edersiniz.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB