Monster Push

Monster Push

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.10
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu50M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (50M) iOS indir Android indir

Monster Push Android iOS Canavarlı Bulmaca Oyunu

Monster Push indir, sevimli hayvan karakterlerinin yerine geçerek mobil canavları öldürdüğümüz bulmacak tarzı aksiyon dolu bir Android canavar öldürme oyunudur.

Aksiyon dolu bulmaca oyunu içerisinde tilki, kaplan ve panda gibi çok sayıda sevimli hayvan karakterlerinin yer aldığı Android canavar öldürmece oyunudur. Oyunda sevimli hayvanlara huzur vermeye çirkin yaratıkları etkisiz hale getirmek için mücadele ediyorsunuz.

Hiç silah kullanmadan oynadığınız Monster Push oyununda hızlı, tempolu ve harika bir eğlence sunuyor. Minimal stilde grafikler sunan oyunda harita üzerinde bulunan canavarları temizleyerek tüm bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Dediğim gibi amacımız haritadaki tüm canavarları öldürmektir.

Monster Push Android ve iPhone iOS uyumlu oyunda sürekli hareket halinde olan ve yerinde hiç durmayan canavarlarla savaşıyorsunuz. Karşınıza çıkan kutuları patilerinizle iterek zarar veriyor ve canını azaltmış oluyorsunuz. Oyunda her karakterin özel yetenekleri (sihir, büyü, üstünden geçme, ateş etme vs) mevcuttur.

Platform üzerinde ilerlerken sihirli küpleri toplamanız gücünüz açısından büyük önem taşıyor. Genellikle canavarların yer aldığı kutularda ekstra puanlar kazanıyorsunuz. Sizlerde bu tarz Monster Push gibi canavar öldürme oyunlarını seviyorsanız ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Blok Bulmaca Jewel Apk Blok Bulmaca Jewel Apk
    TürkçeÜcretsiz15.9 MB
  • Frozen Flowers Frozen Flowers
    İngilizceÜcretsiz189.5 MB