Mommy Rope Game Apk indir

Mommy Rope Game Apk indir

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu120M
ÜreticiZego Global Publishing
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Mommy Rope Game Gangstar (Mafya) Oyunu

Mommy Rope Game APK indir, Android aksiyon dolu oyunda Gangster oluyorsunuz. Mommy Rope Game oyunda özgürce suç şehrinde geziyor ve görevleri yapıyorsunuz.

Mommy Rope Game APK Android oyunu içerisinde harika müzikler, sesler ve animasyonlarla fütüristik suç şehrinin tadını çıkartıyorsunuz. Gangster olacağınız oyunda görevlerinizi yaparak ilerliyorsunuz.

Mommy Rope Game Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda birinci sınıf görseller, grafikler, pürüzsüz animasyonlar ve görevlerle harika bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Mommy Rope Game APK Android oyununda mafya gangsteri oluyor ve tırmanma stillerini kullanarak becerilerinizi gösteriyorsunuz. Oyunda suç şehrinde bulunan kötüleri durduruyor ve etksiz hale getiriyorsunuz.

Vegas şehrinde süper güçlerinizi kullanarak insanları kurtarmaya çalışıyorsunuz. Çeşitli ittifaklar kurarak süper kahraman savaş becerilerinizi kullanarak sokaklarda yasadışı faaliyetleri durduroyrsunuz. Çeşitli kahraman seviyeleriyle geliştirilebilir karakterler karşımıza çıkmaktadır. Halatınızla yüksek binalara tırmanış yapabiliyorsunuz.

Mommy Rope Game APK Android indir

Uçan anne halat kahramanları oyununda çeşitli savaşlara giriyor ve görevleri yapmaya çalışıyorsunuz. Mommy Rope Game APK Android oyununda fütüristik büyük şehrinizin hayatta kalabilmesi için süper kötü adamlara karşı hareketlerinizi ve yeteneklerinizle onların işini bitiriyorsunuz.

Mommy Rope Game Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jura.mommy.rope&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Super Cloner 3D Apk indir Super Cloner 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz440.3 MB
  • Silent Castle Apk indir Silent Castle Apk indir
    İngilizceÜcretsiz43M
  • Mommy Rope Game Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN