Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu52 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52 MB) Android indir APK indir

Android Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK Oyunu

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift Apk indir, Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip Modifiyeli Şahin Park Etme oyununda şahin ile modife, drift ve park et.

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyunu eğlenceli bir drift ve park etme deneyimi sunmaktadır. Oyun içerisinde bulunan Tofaş marka Şahin modeli araçlarına dilediğiniz gibi modifiye yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde tam 9 farklı renkte bulunan Şahin modeli araçlar bulunmaktadır. Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK Android oyununda ayrıca 3 spoiler seçeneği, plaka değiştirme, farklı otoparklar, gelişmiş fizik tepkimeleri, gerçekçi hasarlar ve 40 farklı bölüm ve engeller bulunmaktadır.

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyununda yer alan 40 bölüm gittikçe zorlaşan bir yapıya sahiptir. İlk bölümler biraz daha kolay alıştırma seviyesindedir. Oyundaki kontrol mekanizması kolay ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bir nevi simülasyon oyunu olan Modifiyeli Şahin Park Etme Apk oyununda direksiyonu en iyi şekilde kullanarak drift yapacaksınız. Aracın gaz, fren ve diğer kontrollerini ekrandan yönetebiliyorsunuz.

Simülasyon oyunu olan Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift Android APK’sini indirerek ücretsiz farklı bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Battle Disc Battle Disc
  İngilizceÜcretsiz35 MB
 • Taksi 2 Taksi 2
  TürkçeÜcretsiz37,0 MB
 • Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift HAKKINDA YORUM YAZIN  Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. İsminiz dedi ki:

   oyunu apk indirdim çok teşekkürler