Modern Strike Online indir

Modern Strike Online indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.26.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu46M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Ocak 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (46M) iOS indir Android indir

Modern Strike Online Android Çevirimiçi FPS Oyunu

Modern Strike Online indir, mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz efsane aksiyon oyunları arasında yer alan ücretsiz ve kaliteli bir Android online FPS savaş oyunudur.

Mobil ve Android cihazlara ücretsiz indirilebilen aksiyon-savaş oyunudur. Modern Strike Online oyunu birinci şahış kamera açısından oynanan ve en iyi Android online FPS oyunları arasında gösterilmektedir.

Modern Strike Online oyunda kendi belirlediğiniz kuralların olduğu ve online oyuncularla farklı haritalarda çevirimiçi savaşma fırsatı sunmaktadır. FPS oyunu içerisinde 7 harita seçeneği bulunuyor. Farklı savaş stratejileri kullanarak düşmanlarınızın zayıf yönlerini bularak oyunu kazanmaya çalışıyoruz.

Online FPS oyununda tam tamına 20 çeşit gerçeklerinin aynısı olan silahları Modern Strike oyununda kullanabiliyorsunuz. Modern Strike Android oyunu güncellemelerle yeni içerikler ekleniyor ve AAA kalitesinde bir FPS oyunu olarak ikiye ayrılıyor. Kendi tarafınızı seçerek istediğiniz haritaya giriş yaparak karşınıza çıkan diğer takımın oyuncuların vurmaya çalışıyorsunuz.

Modern Strike çevirimiçi oynanayabilen oyun tarzında, çok oyunculu aksiyon-savaş ve online FPS oyunu oynamayı seviyorsanız hemen Modern Strike ücretsiz indirip Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Minecraft Deneme Sürümü Minecraft Deneme Sürümü
    TürkçeÜcretsiz88.00 MB
  • Sniper 3D Apk Sniper 3D Apk
    TürkçeÜcretsiz2.49 MB