MMA Manager

MMA Manager

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.01
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu33M
ÜreticiPrey Studios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi19 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33M) Android indir

MMA Manager Android Karma Dövüş Spor Oyunu

MMA Manager indir, mobilde kendi spor salonunu kur, sporcunu geliştir ve tüm dövüş sanatı tekniklerini kullanarak oynayabileceğiniz Android dövüş oyunudur.

Mixed Martial Ars (Karma Dövüş Sanatları) ile harmanlanmış oyunda rakibini yere devirmek için tüm dövüş tekniklerini kullanarak oynadığınız bir mobil dövüş oyunudur. Kendi spor salonunuzu kurun, dövüşçülerinizi yetiştirin ve yönetim koltuğunda sporcularınızı izlemenin keyfini sürün.

MMA Manager oyunu ilk olarak Android platformlarına ücretsiz indirilebilir olan spor oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Eğer menajerli oyunlarını seviyorsunuz ringlere çıkıp dövüşmek yerine, kendi sporcunu eğitiyorsunuz. Spor salonunda her türlü çalışma aleti bulunmaktadır.

Sporcunu profesyonel bir dövüşçü yapabilmek için barfiks çekme, kur torbasıyla boks, kamyon tekerleğiyle kolları güçlendirme, halter kaldırma ve daha bir çok eğitici sporlar yer almaktadır. Dövüş oyununda teknikleri sporcunuza da siz gösteriyorsunuz.

Dövüşçüleri eğitmek için training bölümünden dirsek, tekme, diz, devirme, kondisyon, yumruk ve dayanıklılık gibi teknikleri kullanarak dövüşçünüzün gücünü artıran yükseltmeler yaptırıyorsunuz. MMA Manager oyununda bir antröner de ayarlayara Android platformlarında dövüşlere katılıyorsunuz.

36 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Soccer Manager 2019 indir Soccer Manager 2019 indir
  TürkçeÜcretsiz67M
 • Dream League Soccer 2019 indir Dream League Soccer 2019 indir
  TürkçeÜcretsiz71M
 • Golden Boot Golden Boot
  İngilizceÜcretsiz64M
 • New Star Manager New Star Manager
  TürkçeÜcretsiz78M
 • MMA Manager HAKKINDA YORUM YAZIN