Mini World Block Art

Mini World Block Art

Versiyon/Sürüm0.41.10
LisansÜcretsiz
Dilingilzice
Dosya Boyutu212.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mini World Block Art Apk Versiyonu

Mini World Block Art apk indir, bir sandbox oyunu olarak açık dünyayı ayaklarınıza getirmektedir. Açık dünya oyunlarını seven ve kendine özel yeni bir dünya yaratmaktan keyif alanlar için bu uygulama da son derece heyecanlı bir uygulamadır. Mini World Block Art apk indiren pek çok kişi Minecraft’a benzeyen ancak çok daha iyi olduğunu söyleyen kullanıcılardır. Bu bakımdan oyunun kalitesinden ve size sunduğu profesyonellikten emin olabilirsiniz.

Birbirinden farklı modlara sahip olan oyun uygulamasında ister ölümsüz bir karakter olarak dilediğiniz gibi yer alın ister ölümlü olarak ne kadar dayanabileceğinizi test edin. Hem mücadelenin hem de yeni bir dünya yaratmanın tadına varacağınız eşsiz bir deneyim olacaktır.

Mini World Block Art Apk İndir

Mini World Block Art oynamak istediğinizde uygulamanın cep telefonunuzda ya da tabletinizde yer alması gerektiğini aklınızda bulundurmalısınız. Tabletinizde geniş ekranda oynamaktan keyif alacağınız oyun cep telefonunuzla da uyum sağlayacaktır. İndir dedikten hemen sonra inmeye başlayan oyunun birkaç dakika içinde yerini alması mümkündür. Arkasından onay verip aç diyerek oyunun içerisine girebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Egg Wars Egg Wars
    ingilizceÜcretsiz85.5 MB
  • AFK Arena AFK Arena
    TürkçeÜcretsiz99.9