Mini World Block Art Apk indir

Mini World Block Art Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm28.7
LisansÜcretsiz
Dilingilzice
Dosya Boyutu175 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 gün önce
Güncelleme Tarihi28 Kasım 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (175 MB) Android indir APK indir

Android Mini World Block Art Apk Versiyonu

Mini World Block Art apk indir, bir sandbox oyunu olarak açık dünyayı ayaklarınıza getirmektedir. Açık dünya oyunlarını seven ve kendine özel yeni bir dünya yaratmaktan keyif alanlar için bu uygulama da son derece heyecanlı bir uygulamadır. Mini World Block Art apk indiren pek çok kişi Minecraft’a benzeyen ancak çok daha iyi olduğunu söyleyen kullanıcılardır. Bu bakımdan oyunun kalitesinden ve size sunduğu profesyonellikten emin olabilirsiniz.

Birbirinden farklı modlara sahip olan oyun uygulamasında ister ölümsüz bir karakter olarak dilediğiniz gibi yer alın ister ölümlü olarak ne kadar dayanabileceğinizi test edin. Hem mücadelenin hem de yeni bir dünya yaratmanın tadına varacağınız eşsiz bir deneyim olacaktır.

Mini World Block Art Apk İndir

Mini World Block Art oynamak istediğinizde uygulamanın cep telefonunuzda ya da tabletinizde yer alması gerektiğini aklınızda bulundurmalısınız. Tabletinizde geniş ekranda oynamaktan keyif alacağınız oyun cep telefonunuzla da uyum sağlayacaktır. İndir dedikten hemen sonra inmeye başlayan oyunun birkaç dakika içinde yerini alması mümkündür. Arkasından onay verip aç diyerek oyunun içerisine girebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Smite Blitz Smite Blitz
    İngilizceÜcretsiz44 MB
  • Battle Souls Battle Souls
    İngilizceÜcretsiz54 MB
  • Mini World Block Art Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN