Milyonluk Resim

Milyonluk Resim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu41 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (41 MB) iOS indir Android indir

Milyonluk Resim FOX TV Yarışması Android ve iOS Uygulaması

Milyonluk Resim indir, FOX TV android ve iOS için geliştirdiği bilgi yarışması oyun uygulamasıdır. FOX TV ekranlarında izleyicilerin büyük bir ilgiyle takip ettiği bilgi yarışması programını indirip mobil platformlarda ücretsiz oynayabilirsiniz.

Milyonluk Resim Oyunu Oynanışı

FOX TV’de her hafta yeni bölümüyle ve yepyeni bilgi sorularıyla izleyicileriyle buluşan bilgi yarışması programının oyun uygulamasıdır. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir izleyici topluluğa ulaşan Milyonluk Resim bilgi yarışması oyununu android ve iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Bilgi yarışması oyununa katılan yarışmacı soruya en hızlı yanıt veren yarışmacının uygulama üzerinden ismi ve profil resmi ekran yansıtılıyor. En güzeli ise stüdyoya katılma hakkı kazanan yarışmacı, sizi joker yarışmacı olarak seçebiliyor. Eğer seçerse Milyonluk Resim FOX TV bilgi yarışması oyununa bir diğer hafta katılma fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Görsel hafıza yeteneği ve genel kültür bilgisine güvenen yarışmacıların katıldığı FOX TV Milyonluk Resim bilgi yarışması oyunudur. Yarışma içerisinde oyunda tam 12 resimle bağlantılı bilgi sorusu sorulmaktadır. Eğer tüm soruları bilirseniz şayet tam tamına 1 Milyon TL değerinde para ödülünü almaya soruları bile yarışmacılar hak kazanmaktadır.

Bu uygulama Fox TV’de yayınlanan Milyonluk Resim bilgi yarışması oyununun resmi mobil uygulamasıdır.

    Benzer Programlar

  • Kelime Sörfü Kelime Sörfü
    TürkçeÜcretsiz72 MB
  • CodyCross CodyCross
    İngilizceÜcretsiz62 MB