Mighty DOOM Apk indir

Mighty DOOM Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu374.9 MB
ÜreticiBethesda Softworks LLC
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Mart 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Mighty DOOM Çok Oyunculu Nişancı Oyunu

Mighty DOOM APK indir Android, birinci şahıs nişancı tarzında bir çok oyunculu oyun olduğu için, çevrimiçi olarak diğer oyuncularla birlikte oynanır. Android cihazınızda oynamak için, öncelikle oyunu indirmeniz ve kurmanız gerekir.

Mighty DOOM APK indir

Mighty DOOM APK indir Android oyunu açtığınızda, bir hesap oluşturmanız veya mevcut bir hesapla giriş yapmanız gerekecektir. Daha sonra, oyun modlarından birini seçerek veya harita editörüne erişerek kendi haritalarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mighty DOOM APK Android oyun modları arasında Deathmatch, Domination, Freeze Tag ve daha fazlası yer alır. Oyun modları, farklı hedeflere, puanlama sistemlerine ve kurallara sahiptir. Her oyuncu, DOOM Slayer karakterini kontrol eder ve çeşitli silahlar, yetenekler ve taktikler kullanarak rakiplerini yenmeye çalışır.

Karakterinizi kontrol etmek için, hareket etmek için sol tarafda yer alan joystick’i kullanın ve nişan almak için sağ tarafta yer alan joystick’i kullanın. Nişan aldığınızda, ateş etmek için ekranın sağ tarafında yer alan atış düğmesine dokunun. Oyun içindeki diğer kontroller, silah değiştirme, özel yetenekleri kullanma ve daha fazlasını içerir.

Mighty DOOM APK Android oyunda başarılı olmak için, iyi bir strateji ve hızlı tepki verme yeteneği gereklidir. Ayrıca, silahları ve özel yetenekleri etkili bir şekilde kullanarak rakiplerinizi yenmeniz gerekecektir.

Mighty DOOM, çevrimiçi çok oyunculu oyun olduğu için, internet bağlantısı gerektirir. Oyunu oynarken, hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısına sahip olduğunuzdan emin olun.

    Benzer Programlar

  • American Marksman Apk indir American Marksman Apk indir
    TürkçeÜcretsiz556 MB
  • Modern Commando Strike Mission Apk indir Modern Commando Strike Mission Apk indir
    TürkçeÜcretsiz74 MB
  • Mighty DOOM Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN