Metal Soldiers 2 Oyunu

Metal Soldiers 2 Oyunu

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu33.8 MB
ÜreticiPlay App King
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33.8 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Metal Soldiers 2 Çizgi Roman Görüntülü Aksiyon Oyunu

Metal Soldiers 2 oyunu, android APK ve iOS 2D boyutlu atıcı eylemini birleştiren adrenali yüksek ücretsiz aksiyon oyunudur. Oyunda silahlarınızı kuşanın, yüksek yerlerden atlayın, zıplayın ve düşmanınızı yok edin. Aksiyon oyunu seven akıllı telefon kullanıcıları için geliştirilen oyun özel olarak tasarlanmıştır.

Metal Soldiers 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Silahını kuşanmış ve yollara düşmanlarını yok etmek için çıkan karakterini kontrolünü sağlayarak oyuna başlıyoruz. Karşınıza çıkan tüm nefes alan canlıları yok ederek yara almadan ilerlememiz gerekiyor. Ekran üzerindeki kontrolleri kullanarak oyundaki karakterimizi kontrol ediyoruz. Soldaki butondan ileri ve geri hareketi, sağ tarafta bulunan butonlar ise birbirinden farklı aksiyon hareketlerini gerçekleştirmek için kullanılıyor. Metal Soldiers 2 Android ve iOS için Aksiyon Oyunu askeri karakteri en iyi şekilde yönlendirmek için ekrandaki komutları en iyi şekilde kullanmak gerekiyor.

Metal Soldiers 2 APK sürümü olup hile yapabilirsiniz. Aksiyon oyunu içerisinde kullanılan tüm grafikler çizgi romanları anımsatıyor. Savaş, çatışma ve tüm anlarda karşımıza çıkan görüntüler ve animasyonlar ilgi çekici ve dikkat uyandırıyor. Metal Soldiers 2 oyununda seviye atladıkça farklı silahlar ve kendine has güçlü özelliklere sahip atış özelliklerine sahiptir.

100 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Sword of Chaos Sword of Chaos
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz322 MB
 • Brawl Stars Brawl Stars
  İngilizceÜcretsiz108 MB
 • Counter Strike Counter Strike
  İngilizceÜcretsiz284.5 MB
 • Rope Hero: Vice Town Rope Hero: Vice Town
  İngilizceÜcretsiz257 MB
 • Metal Soldiers 2 Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN