Metal Madness

Metal Madness

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm0.15
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiGDCompany
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Metal Madness Android Savaşlı Araba Yarış Oyunu

Metal Madness indir, mobilde çevirimiçi gerçek oyuncularla online yarışlara katılabileceğiniz aksiyon ve savaş dolu Android araba yarışı oyunudur.

Puan kazanabilmek için çevirimiçi oyuncular arasında beceri ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bir araba savaşı oyunudur. Lüks araçlar, kamyonlar, otomobiller, SUV’ler ve Muscle car’lar ile çeşitli asfalt yarışlarındaki yerinizi sizlerde alın.

Metal Madness oyununda haydutlar ve zorlayıcı ölüm rallisinde yasa dışı kalanlar, araçlarda bulunan tüfekler, alev silahı, keskin nişancı tüfekleri, makineli tüfekler, füze rampaları ve tesla kuleleri kullanarak araba yarışında 1. olmaya çalışıyorsunuz.

Sadece Android platformlar için geliştirilen ücretsiz yarış oyununda aksiyon ve arabaların savaşını bir arada göreceksiniz. Savaş meydanlarında duman kokusunu hissedeceksiniz. İnsan kaynaklarının tükendiği ve dünyanın bozulmuş metal kaosuna düştüğü bir geleceğini konu almaktadır.

Çeşitli takımlara katılarak online PvP savaşları yapıyorsunuz. Oyun içerisinde sohbet yoluyla takım arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla iletişim kurabiliyorsunuz. Her takımın kendine has özellikleri ve yeteneklerinin olduğu Metal Madness oyununu hemen Android cihazlarınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

40 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Torque Drift Torque Drift
  İngilizceÜcretsiz40M
 • Stick Sprint Stick Sprint
  İngilizceÜcretsiz55M
 • Mountain Car Drive Apk Mountain Car Drive Apk
  ingilizceÜcretsiz44.4 MB
 • Wheelie Challenge Wheelie Challenge
  İngilizceÜcretsiz51M
 • Metal Madness HAKKINDA YORUM YAZIN