Metal Madness

Metal Madness

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm0.15
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Metal Madness Android Savaşlı Araba Yarış Oyunu

Metal Madness indir, mobilde çevirimiçi gerçek oyuncularla online yarışlara katılabileceğiniz aksiyon ve savaş dolu Android araba yarışı oyunudur.

Puan kazanabilmek için çevirimiçi oyuncular arasında beceri ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bir araba savaşı oyunudur. Lüks araçlar, kamyonlar, otomobiller, SUV’ler ve Muscle car’lar ile çeşitli asfalt yarışlarındaki yerinizi sizlerde alın.

Metal Madness oyununda haydutlar ve zorlayıcı ölüm rallisinde yasa dışı kalanlar, araçlarda bulunan tüfekler, alev silahı, keskin nişancı tüfekleri, makineli tüfekler, füze rampaları ve tesla kuleleri kullanarak araba yarışında 1. olmaya çalışıyorsunuz.

Sadece Android platformlar için geliştirilen ücretsiz yarış oyununda aksiyon ve arabaların savaşını bir arada göreceksiniz. Savaş meydanlarında duman kokusunu hissedeceksiniz. İnsan kaynaklarının tükendiği ve dünyanın bozulmuş metal kaosuna düştüğü bir geleceğini konu almaktadır.

Çeşitli takımlara katılarak online PvP savaşları yapıyorsunuz. Oyun içerisinde sohbet yoluyla takım arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla iletişim kurabiliyorsunuz. Her takımın kendine has özellikleri ve yeteneklerinin olduğu Metal Madness oyununu hemen Android cihazlarınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Mountain Climb : Stunt Mountain Climb : Stunt
    İngilizceÜcretsiz43 MB
  • Sokak Yarışı 3D Apk Sokak Yarışı 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz77.0 MB