Messages Apk indir

Messages Apk indir

Versiyon/Sürüm7.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17M
ÜreticiMessages
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Messages Anlık Mesajlaşma SMS Sohbet Uygulaması

Android için Messages APK indir, Messages akıllı telefonlar için anlık mesajlaşma, ücretsiz SMS kısa metin mesajları ve sosyal mesajlaşma uygulamasıdır.

Messages APK Mesajlar uygulaması ile anlık olarak mesajlaşma sağlayabilirsiniz. Bu anlık mesajlaşma uygulamasında, normal bir mesajlaşma ağında olduğu gibi tüm ögeler kullanılmaktadır. Fotoğraf ya da video gönderebilir, istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Ses kaydı kaydedebilir veya önceden kayıt ettiğiniz bir sesi de bu uygulama ile gönderebilirsiniz.

Messages Android APK indir

Messages Android APK uygulamasının mantığı SMS üzerine dayanmaktadır ancak SMS’ten farklı olarak eklenmiş özellikleri de vardır. Mesaj almak istemediğiniz zamanlar olabilir. Bu uygulama ile mesaj almak istediğiniz ve istemediğiniz zamanları kendiniz belirleyebilirsiniz. Kurulumunun ve kullanımının kolay olduğu uygulama, android tablet ya da cep telefonlarınıza kolaylıkla indirilebilmektedir. Sade, anlaşılır ve şık olarak dizayn edilen uygulamada gizliliğin esas olduğu atlanmamıştır.

Anlık sosyal mesajlaşma, ücretsiz SMS gönderme, metin mesajları ve sohbet uygulaması olan Messages APK Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Gizliliğinizi ön planda tutan ve daha birçok Android mesajlaşma ve sohbet uygulamaları APK kategorimize giriş yaparak indirebilirsiniz.

Messages Android indir

    Benzer Programlar

  • MatchPub Apk indir MatchPub Apk indir
    TürkçeÜcretsiz87 MB
  • Reddit Apk indir Reddit Apk indir
    TürkçeÜcretsiz81,17 MB
  • Messages Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN