Merge Alphabet: Lord Run Apk indir

Merge Alphabet: Lord Run Apk indir

Versiyon/Sürüm0.0.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu86M
ÜreticiWeMaster
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Merge Alphabet: Lord Run Canavar Savaşları Oyunu

Merge Alphabet: Lord Run APK indir, Android arcade türü ilerlemeli savaş oyunudur. Merge Alphabet: Lord Run takım oyununda güçlerini ve canavarları birleştir.

Merge Alphabet: Lord Run APK indir, Android 3D ilerlemeli savaş oyununda kendi takımını oluştur, karakterlerini güçlendir ve canavarlarına karşı amansız bir mücadele katılarak ilerle.

Merge Alphabet: Lord Run Oyunu Nasıl Oynanır?

Bir platform üzerinde kendi canavar güçlerini oluştur ve düşmanlarınıza karşı savaşın. Kendi ordunu oluşturup takımını yola çıkart ve güçlerinizi artırmak için canavarı birleştirerek ilerleyin. Merge Alphabet: Lord Run APK Android oyun 3D eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyundur. Çeşitli canavarları bulunduğu oyunda şaşırtıcı karakterler bulunmaktadır.

Merge Alphabet: Lord Run APK oyunda kötü dünyayı temizlemek için canavar arkadaşlarınla birlikte yola çıkıyorsunuz. Fierce F, Amazing A, Cool C gibi karakterlerin hikayelerini keşfedebilirsiniz. Kendi takımınızı kurmak için güçlü Alfabe ekibinizi oluşturun ve savaşmaya hazır olun. 3D kaliteli görselleri ve basit oynanışlı ücretsiz bir arcade oyunudur.

Merge Alphabet: Lord Run APK Android indir

Alfabe Lore oyunu tüm stresinizi gün içerisinde bitiren ve bağımlılık yapan bir oyun türüdür. Merge Alphabet: Lord Run APK Android oyunda takımınızın güçlenmesi için para ve puan kazanın. Karakterinizi kişelleştirin ve kilitli öğelerin kilidini açarak seviye atlayın.

Merge Alphabet: Lord Run Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=alphabet.merge.run3d&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Geometry Dash Lite Apk indir Geometry Dash Lite Apk indir
    İngilizceÜcretsiz68.8 MB
  • Merge War Skibydy vs Kamera Apk indir Merge War Skibydy vs Kamera Apk indir
    İngilizceÜcretsiz125.8 MB
  • Merge Alphabet: Lord Run Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN