MEEFF – Koreli Arkadaşlar indir

MEEFF – Koreli Arkadaşlar indir

Versiyon/Sürüm3.9.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu22.60 MB
ÜreticiAD(x)
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

MEEFF - Kore Arkadaş Edin Koreli Arkadaş Sohbet Uygulaması

MEEFF Android Apk indir, MEEFF – koreli arkadaşlar uygulaması Kore merkezli hizmet veren Koreli arkadaşlar edinme, Kore kültürünü tanıma ve sohbet uygulamasıdır.

MEEFF – Koreli Arkadaşlar, yabancı arkadaş edinmek istediğinizde önerilebilecek uygulamalardandır. Bir çeşit sohbet uygulaması olan MEEFF, Kore merkezli hizmet verir. Koreli arkadaşım olsun istiyorum diyorsanız uygulamayı indirip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Birkaç dakika içinde yeni tanışıklıklar sağlayan uygulama, android uygulamalar arasında en hızlı hizmet verenlerden biridir.

MEEFF – Koreli Arkadaşlar Özellikleri

MEEFF – Koreli Arkadaşlar uygulaması, Kore hakkında birçok bilgi edinmenizi sağlar. Gerek kültürel, tarihsel yapılar hakkında gerekse müzik kültürü hakkında pek çok şey öğrenebilirsiniz. Şehir gezintileri, film seyretmek, sohbet etmek, yemekleri değerlendirmek için MEEFF Android uygulamasını kullanabilirsiniz.

MEEFF Android uygulama, genç yaşlı birçok üyeye sahip olmakla beraber özelleştirilebilir yapıdadır. Arkadaş edinmek istediğinizde hangi aralıklarda olacağına, cinsiyetine, mesleğine kadar belirleyici olmak mümkündür.

MEEFF Android APK İndir

MEEFF – Koreli Arkadaşlar APK, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uygundur. Cihazlarınız, internete bağlı olduğunda uygulama markete girip MEEFF APK indirebilirsiniz. Birkaç dakikanızı alan bu işlemin ardından aç diyerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Kendi profilinizi oluşturup yeni arkadaşlıklar kurarsınız.

    Benzer Programlar

  • MatchPub Apk indir MatchPub Apk indir
    TürkçeÜcretsiz87 MB
  • Reddit Apk indir Reddit Apk indir
    TürkçeÜcretsiz81,17 MB
  • MEEFF – Koreli Arkadaşlar indir HAKKINDA YORUM YAZIN