MediBang Paint

MediBang Paint

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.3
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu7.50 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows / Android
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (7.50 MB) Android indir

Android Mobil Cihazlarda ilüstrasyon Grafik Çizim Uygulaması

MediBang Paint indir, bilgisayar üzerindeve android mobil cihazlarda çizim yaparken iyi bir program kullanmak isteyenlerin tercihidir. Bilgisayarda çalışmayı seven ve grafiksel hazırlıklar yapmayı tercih edenler için android grafik çizme programı olarak MediBang Paint önerilmektedir.

Son derece hızlı ve pratik kullanıma sahip olan MediBang Paint muadillerinin aksine oldukça sadedir. Benzerlerinin karmaşık yapısı içerisinde grafik öğelerini, malzemeleri bulma ya da kaydetme konusunda sıkıntı yaşayan kişiler bu programla istedikleri rahatlığa ulaşabilmektedir.

Kolay bir kullanım arayüzüne sahip olan grafik mobil çizme programı, tüm çizim araçlarını derli toplu bulundurmaktadır. Bu sayede kullanıcı çok daha kolay şekilde grafik oluşturabilmektedir.

MediBang Paint Özellikler 

MediBang Paint; fırçalar, renkler, boyalar, efektler, boyut ayarlamaları, arka plan düzenlemeleri, hazır karakterler ve metinlerden oluşmaktadır. Bu ögelerin her birini kullanabilmek ve grafiklerde yer verebilmek mümkün olmaktadır. Bu bakımdan MediBang Paint çeşidi bol programlar arasında kabul edilmektedir.

Mobil çizim programı kaliteli, kullanışlı, işlevsel ve tercih edilir olan programın bugün öğrencilerden profesyonel grafikerlere kadar birçok kişi tarafından tercih edildiği görülmektedir. Herkesin işine yarayabilecek içerikleri bulunduğu dikkat çekmektedir.

MediBang Paint İndir

MediBang Paint, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda ve android mobil cihazlarda kullanılabilen bir programdır. Bunun yanında Mac sürümlerinin de bu programı çalıştırdığı gözden kaçmamaktadır. Bu bakımdan MediBang Paint oldukça profesyonel ve bir o kadar da kapsamlı bir program olarak bilinmektedir.

Programı indirip kurmak ise tahmin edildiğinden çok daha az zaman almaktadır. Üstelik bilgisayarda çok fazla yer kaplayan bir program da değildir.

    Benzer Programlar

  • Paper Draw:Paint Draw Sketchbook Paper Draw:Paint Draw Sketchbook
    İngilizceÜcretsiz16M
  • Nova Launcher Nova Launcher
    İngilizceÜcretsiz8.4 MB