E Okul Vbs indir

E Okul Vbs indir

Versiyon/Sürüm1.2.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14.6 MB
ÜreticiT.C. Milli Eğitim Bakanlığı
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi25 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

MEB E-OKUL Android Apk Öğrenci Not Durumu Öğrenme (Mobil)

MEB E Okul Vbs indir, E Okul apk android uygulaması ile Veli bilgilendirme sistemi VBS meb.gov.tr mobil girişidir. MEB E Okul Vbs android mobil hizmetini indir yapıp öğrencilerin notlarından diğer bilgilere kadar ücretsiz erişim sağlayabileceğiniz pratik android ve iphone uyumlu öğrenci uygulamasıdır. Meb E Okul Vbs sayesinde çocuğunuzun veli olarak okulda girmiş oldukların derslerden aldıkları notları öğrenmemizi kolaylaştıracak android E Okul Vbs uygulamasıdır. İnternetiniz olduğu müddetçe bulunduğunuz her yerden çocuğunuzun ders durumunu ve devamsızlığı mobil tablet ve android cihazlar üzerinden ücretsiz takip edebilirsiniz.

MEB E-OKUL Ne İşe Yarar?

Ülkemizde örgün eğitim göre tüm çocuklarımızın veliler tarafından öğrencilerin ders notlarını, okula gidip gitmediğini, kaç gün devamsızlık yaptığını, sınavlardaki not ortalamasını ve başarısını android platform için geliştirilmiş MEB E Okul Vbs sürümüdür. Çocuğunuzun okuldaki haftalık ders programını, not bilgilerini, derslere hangi öğretmenlerin girdiğini, okuduğu kitapları ve nakil işlemlerine kadar tüm ayrıntıları göstermektedir.

MEB E-OKUL’a Nasıl Giriş Yapılır?

MEB E-OKUL Android E-Okul Uygulaması tüm velilerin öğrenci ders durumunu, ders not ortalamasını ve devamsızlık durumunu takip edebilmesi için tasarlanmıştır. Sadece veliler için değil öğrencilerinde notlarını android cihazlarından rahatlıkla takip edilmesi için MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından dizayn edilmiştir. Velilerin ve öğrencilerin TC kimlik numarası, aile numarası, cilt numarası ve öğrenci numarası bilgilerini girmeleri yeterlidir. E Okul apk ile bilgileri android ve mobil tabletler üzerinde doğru şekilde girildiği sürece öğrencilerin okul durumlarını takip etmeye başlayabilirsiniz.

MEB E-OKUL Özellikleri

Öğrenci devamsızlığı kaç gün
Sınav tarihleri
Haftalık ders programı
Yerleştirme ve Sınan bilgileri
Öğrencinin derslerden aldığı not bilgileri
Okul duyuruları
Öğrencinin okumuş olduğu kitap ve kitap sayısı
Android ve iOS için meb e-okul programı pc giriş

    Benzer Programlar

  • İngilizce Konuşun Praktika Apk indir İngilizce Konuşun Praktika Apk indir
    TürkçeÜcretsiz49 MB
  • Google Keep Apk indir Google Keep Apk indir
    TürkçeÜcretsiz21.8 MB
  • E Okul Vbs indir HAKKINDA YORUM YAZIN