Massive Warfare Aftermath

Massive Warfare Aftermath

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.23.48
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu244.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (244.5 MB) iOS indir Android indir

Massive Warfare Android iOS Multiplayer Savaş Oyunu

Massive Warfare Aftermath indir, mobilde ücretsiz multiplayer oynanabilen gemi, helikopter ve tank savaşlarını birleştiren Android online savaş oyunudur.

Deniz, hava ve kara savaşlarına birleştiren online savaş oyunudur. Oyunu üçüncü şahıs kamera açısından oynayabilirsiniz. Oynanış ve etkileyici grafiği ile dikkat çeken Android ve iPhone iOS uyumlu savaş oyununu ücretsiz indirebilirsiniz.

Massive Warfare Aftermath oyununda tanklar, gemiler ve helikopterlerle dolu gerçekci bir savaş ortamında kendinizi buluyorsunuz. 4’e 4 Multiplayer oynanış sunan oyunu dünyanın dört tarafından katılan gerçek oyuncularla oynuyorsunuz.

Oyunda tam 20 savaş aracı bulunuyor bunlar arasında tank, helikopter, hoverkraftında yer aldığı birçok popüler savaş araçları yer almaktadır. Massive Warfare oyununda ister herkesin takıldığı serbes mod (Free for All) veya takım halinde hareket ederek oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde savaştıkça seviye atlıyor, kilitli silahların kilidini açıyor ve puan kazanıyorsunuz. Ayrıca kazandığınız puan ve paralar ile aracınızı geliştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution
    TürkçeÜcretsiz99.4 MB
  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB