MARVEL Battle Lines

MARVEL Battle Lines

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu83M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (83M) iOS indir Android indir

MARVEL Battle Lines Android iOS Online Kart Savaş Oyunu

MARVEL Battle Lines indir, 100’ün üzerinde süper kahraman Marvel karaterlerinin bulunduğu mobil oyunda kötülere karşı savaştığımız Android kart savaşı oyunudur.

Online kart savaş oyunu içerisinde Avengers (Yenilmezler), Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları), Spider-Man (Örümcek Adam), Iron Man (Demir Adam), Black Widow (Kara Dul) ve daha bir çok süper kahraman ve kötülerin yer aldığı aksiyon dolu bir oyundur.

Oyunu tek oyunculu mod ve online PvP mücadelelerine katılarak savaşlardaki yerimizi alıyoruz. Süper kahramanlı mobil oyunda kozmik küpün patlaması sonucunda kaosa sürüklenen evreni kurtarmaya çalışıyoruz. Süper kahramanların ve kötülerin güçlerini birleştirdiği bu oyunda çok farklı bir savaş ortamı bizleri bekliyor.

MARVEL Battle Lines oyunnda savaş öncesinde gerçek oyuncularla takımımızı kuruyor ve 3D arenalarda savaşlara katılıyor. Sıra tabanlı oynanışın hakim olduğu savaş oyununda her kart hamlesi sonrasında kahramanların arasında geçen diyaloglara şahit oluyoruz. Ancak oyundaki Türkçe dil desteği bulunmaması hepimizin canını sıkacak gibi gözüküyor.

Android ve iPhone iOS uyumlu ücretsiz kart savaşı oyununda taktiksel savaşlarda stratejik kart hamleleri yapmamız gerekiyor. Hemen MARVEL Battle Lines oyununu indirip süper kahramanların ve kötülerin aynı takımda yer aldığı online oyunu oynamaya başlayın.

    Benzer Programlar

  • Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution
    TürkçeÜcretsiz99.4 MB
  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB