MARTI

MARTI

Versiyon/Sürüm1.0.26
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3,9M
ÜreticiMartı Teknoloji
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3,9M) iOS indir Android indir

MARTI Elektrikli Scooter Kiralama Uygulaması

MARTI indir, mobil platformlarda eğlenceli ve hızlı bir şekilde ulaşım imkanına sahip olabileceğiniz Android elektrikli scooter kiralama uygulamasıdır.

MARTI Android mobil uygulaması kullanarak Android cihazlarınızdan elektrikli scooter kiralamanıza yardımcı olan bir ücretsiz kiralama uygulamasıdır. Ülkemizde de faaliyete geçene ve çevre dostu bir şekilde seyehat etmenize yardımcı olmaktadır.

İstanbul Kadıköy’de hizmet veren MARTI uygulaması üzerinden kiralamak istediğiniz aracı bulduktan sonra MARTI scooter kiralama uygulaması üzerinden başla butonuna tıklayarak elektrikli scooter’ı teslim alabilirsiniz.

Elektrikli scooter kiralama işlemini tamamladıktan sonra elektrikli scooter’ı teslim alabilmek için Android cihazınızın kamerasından QR kodunu tarayarak veya elle 4 haneli şifreyi girerek teslim alabilirsiniz. MARTI uygulaması ile scooter kiralam işlemini tamamlamak için scooter üzerindeki kilide şifreyi girerek teslim alabiliyorsunuz.

MARTI Android mobil uygulaması ile ulaşım şeklinizi hızlandırabilirsiniz. Kiralama ücretleri ve daha fazlası için MARTI uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Deprem Ağı Apk indir Deprem Ağı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz12M
  • Afad Acil Çağrı Apk indir Afad Acil Çağrı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz18M
  • MARTI HAKKINDA YORUM YAZIN