MAPS.ME

MAPS.ME

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm9.0.8-Google
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu102 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (102 MB) iOS indir Android indir APK indir

MAPS.ME APK Android için Ücretsiz Harita ve Navigasyon Uygulaması

MAPS.ME Apk indir, seyehat ve tatil amacıyla kullanılan çevirimdışı haritalar uygulaması olan MAPS.ME Türkiye’de de kullanılan ücretsiz Android navigasyon haritasıdır.

MAPS.ME apk, seyahat etme sıklığı fazla olan kişiler için ideal bir uygulamadır. Sık sık yurt dışına çıkıyorsanız ya da ilk kez çıkıp herhangi bir yer bilmiyorsanız ihtiyacınız olacak en önemli şey haritadır. Bir harita uygulaması olarak ihtiyacınıza doğrudan yanıt veren MAPS.ME çevirimdışı haritalar uygulaması oldukça pratik bir uygulamadır. Kullanmaya başladıktan sonra hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını fark etmemeniz mümkün değildir. Bunun için MAPS.ME APK indirip yabancı bir ülkeye o şekilde gitmelisiniz.

MAPS.ME Apk İndir

MAPS.ME android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmış bir uygulamadır. Bu uygulamayı indirebilmek için mobil marketinize ismini girmeli bulup indir demelisiniz. Navigasyon uygulamasını indirdikten hemen sonra onay verip açabilirsiniz. Tam olarak bu noktada bilmeniz gereken şey ise uygulamanın ücretli olduğudur. Tek bir kereye mahsus belli oranda ücret alınan uygulamada daha sonra herhangi bir ücret alınmamaktadır. Biraz yüksek fiyatlı gelebilir ancak kullanmaya başladıktan sonra değdiğini görebilirsiniz.

MAPS.ME Apk Özellikler

MAPS.ME harita uygulamasında öncelikle gittiğiniz ülkeyi girmelisiniz. Sonrasında arama bölümüne dilediğiniz herhangi bir kategoriyi yazmalısınız. Bu kategorilerin başında restoranlar, kafeler, eczaneler gelebilir. Her adresi tek tek belirten uygulama bunu oldukça sade bir arayüzle yapmaktadır. Bu sayede zorlanmadan istediğiniz gibi bulabilmenizi sağlamaktadır.

Uygulamanın en büyük avantajı ise internete gereksinim duymamasıdır. İnternetiniz olmadan bu uygulama ile dilediğiniz yeri gezebilme şansı tanımaktadır.

    Benzer Programlar

  • MyMetro MyMetro
    İngilizceÜcretsiz5,3 MB
  • GPS Fields Area Measure GPS Fields Area Measure
    İngilizceÜcretsiz27 MB