Makeup Kit – Color Mixing Apk indir

Makeup Kit – Color Mixing Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.7.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu66.9 MB
ÜreticiCrazyLabs LTD
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Makeup Kit - Color Mixing Makyaj Boyama Oyunu

Makeup Kit – Color Mixing APK indir, Android simülasyon türü çocuk oyunudur. Makeup Kit oyununda makyaj yapmak için renkleri karıştırın ve karışım hazır.

Makeup Kit – Color Mixing APK Android uyumlu olan oyunda tek yapmanız gereken renkleri birbiriyle karıştırmak ve karakterin yüzüne boya yaparak makyajlamak olacaktır.

Makeup Kit – Color Mixing Oyun Özellikleri

Oyun içerisinde renk karıştırma, DIY makyaj boyaları, göz farı paletleri ve daha birçok seçenekler oyunda sizleri beklemektedir. Makeup Kit – Color Mixing APK Android oyunu içerisinde makyaj salonuna gitmeden California’da makyaj yapmanız tadını çıkartabilirsiniz.

Çocuklara hitap eden oyun bir tür simülasyon oyunu olarakda tanımlanabilmektedir. Mükemmel makyaj renklerine sahip olan oyunda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken doğru renkleri seçerek bu renkleri birbirleriyle karıştırmak olacaktır. Bu renkleri karıştırarak Makeup Kit – Color Mixing APK Android oyununda çeşitli makyaj paletleri oluşturabilirsiniz.

Makeup Kit – Color Mixing APK Android indir

Oyunu 500 milyondan fazla oyun severen indirip oynamaktadır. California’da geçen oyunda çeşitli makyaj malzemesi yapabilirsiniz. Makeup Kit – Color Mixing APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerde oynamak için 6.0 ve sonrası sürüme sahip olmanız gerekmektedir.

Makeup Kit Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apetrus.makeup&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Draw Monster 3D Apk indir Draw Monster 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz146.4 MB
  • Lifting Hero Apk indir Lifting Hero Apk indir
    İngilizceÜcretsiz117.5 MB
  • Makeup Kit – Color Mixing Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN