Magic City Apk indir

Magic City Apk indir

Versiyon/Sürüm1.49
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.87 MB
Üreticiforanj
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.87 MB) iOS indir Android indir

Magic City Peri Çiftliği ve Masal Ülkesi Android Oyunu

Magic City indir, Android ve mobil cihazlarda büyüleyici bir köy inşa edebileceğiniz masal havası yaratan etkileyici bir Android çiftlik simülasyon oyunudur.

Magic City Android oyununda kendinize büyüleyici bir köy kurarak çeşitli ürünler üretebileceğiniz ve altın kazanabileceğiniz eğlenceli bir Android çiftlik kurma oyunudur. Çiftlik oyunu bir nevi köy inşa ederek oynayabileceğiniz mobil simülasyon oyunları arasında da gösterilebilir.

Magic City oyununda etkileyici ses efektleri ve kaliteli grafikleriyle karşımıza çıkıyor. Köyünüze çeşitli binalar ve altın madenleri kurarak yaşanabilir bir köy kurmaya çalışıyorsunuz. Magic City: fairy farm and fairytale country (peri çiftliği ve masal ülkesi) oyununda masal havası yaratan grafikleri bulunmaktadır.

Oyunda köyünüzde çalıştırabileceğiniz işçiler alarak köyünüzün ve çiftliğinizin daha hızlı gelişmesini sağlıyorsunuz. Magic City: fairy farm and fairytale country oyunu seviye atlamalı olduğu için köyde çalışan işçiler sayesinde daha hızlı seviye atlayabilir ve yeni objelerin kilidini açabilirsiniz.

Magic City: fairy farm and fairytale country oyununda büyücü, sihirbaz, cadı, goblin, prenses, prens ve ejderha bulunmaktadır. Peri çiftliği ve masal ülkesi denmesi bence oyunun tanımını en iyi şekilde ortaya koyuyor. Simülasyon tarzı oynanabilen oyun boş alanları dolduruyor ve farklı binalar inşa ediyorsunuz. Her şey için elmasa ve altına ihtiyaç duyduğunuz çiftlik kurma ve köy oyununda düzenli olarak altın kazanmanız gerekmektedir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Bucket Crusher Apk indir Bucket Crusher Apk indir
    İngilizceÜcretsiz91M
  • Dessert DIY Apk indir Dessert DIY Apk indir
    İngilizceÜcretsiz131M
  • Magic City Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN