Mafia City

Mafia City

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.3.303
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu59M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (59M) iOS indir Android indir

Mafia City Android Çevirimiçi Mafya City Oyunu

Mafia City indir, mobilde en çok oynanan online mafya oyunları arasında yer alan 3D ve HD kalitede oyun motoru ile yapılan Android için gerçekci mafya oyunudur.

Android cihazlara en çok indirilip oyanan online mafya oyunudur. Yeraltı dünyasının en çok suç işleyen ve mafyalıktan önde gelen isimleri bir araya getiriyor. Dünyanın en çok korktuğu mafya babası olmak için amansız bir savaşa katılıyorsunuz.

Mafia City oyununda çete savaşları, klan mücadeleleri, soygun, ayaklanma çıkarma ve işgal etme gibi yeraltı dünyasının olmazsa olmaz suçları mevcuttur. Kendi çetenizi kurun ve şehrin en saygın mafyası olmak için çevirimiçi oyunculara karşı savaşın.

Milyonlarca oyun sever tarafından oynanan Mafia City Android oyununda mafya adaylarının buluştuğu karanlık ve pislik bir şehirde savaşıyorsunuz. Mafia City Online oyununda kavgacı tipler, motorcular, atıcılar ve çok farklı özelliklere sahip gangsterleri yanınıza alarak ailenizi büyütüyorsunuz.

Mafia City oyununda tek başınıza şehri ele geçirmeniz mümkün ancak klanlara katıldığınızda çok daha kısa sürede şehri ele geçirebiliyorsunuz. Aksiyon dolu oyunda savaşlar bitmiyor ve bu yüzden çok iyi yerlerde olabilmenizi için iyi bir strateji izlemeniz gerekiyor. Ayrıca oyunda Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Mafia City 3D ve HD görüntü kalitesiyle sanal gerçekli grafiği sunuyor.

    Benzer Programlar

  • Space Commander Space Commander
    İngilizceÜcretsiz54M
  • Orc Dungeon Orc Dungeon
    İngilizceÜcretsiz59M