Lyrics Finder

Lyrics Finder

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.8.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3,0M
ÜreticiÖmer ÜCEL
İşletim SistemiAndroid 3.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3,0M) Android indir

Lyrics Finder Android Şarkı Sözü Bulma Uygulaması

Lyrics Finder indir, mobil cihazlarınızda dinlediğiniz şarkıların müzik sözleri otomatik olarak bulabilen Android şarkı sözü bulma uygulamasıdır.

Android telefon ve tabletlerinizde müzik dinlerken diğer yandan da şarkı sözlerini görmek isteyen şarkı dinlemeyi seven kullanıcılar için geliştirilmiştir. Oldukça geniş arşivi ve aradığınız tüm şarkı sözü bulma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Lyrics Finder ile eğer dilerseniz otomatik bir şekilde dinlediğiniz şarkıları tespit ederek hemen ekrana şarkı sözlerini getirebiliyor. Ancak bunu istemeyen kullanıcılar için butona basarak manuel olarak şarkı sözü bulma mekanizması unutulmamıştır.

İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca ve dünya üzerinde en çok dinlenilen popüler şarkıları desteklemektedir. İnternet ile çalışan Lyrics Finder uygulaması ayrıca internetsiz olarakta kullanılabiliyor. Şarkı sözü bulma uygulamasını offline saklama özelliğini kullanarak internetsiz ortamda da faydalanabiliyorsunuz.

İnternet tarayıcılarla uyumlu olarak çalışabilen uygulama sayesinde şarkı sözlerinin neredeyse tamamını istediğiniz her yerden ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca ilk defa şarkı sözünü bulmak için mutlaka Wi-fi yada mobil verinizin aktif olması gerektiğini unutmayın.

22 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Dancing Ballz Dancing Ballz
  İngilizceÜcretsiz36M
 • ORG 2019 ORG 2019
  ingilizceÜcretsiz
 • Vocaberry Vocaberry
  TürkçeÜcretsiz16M
 • HumOn HumOn
  İngilizceÜcretsiz42M
 • Lyrics Finder HAKKINDA YORUM YAZIN