Lucky Patcher

Lucky Patcher

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.3 MB)

Lucky Patcher Android Sistem Dosyalarını Görüntüleme

Lucky Patcher 6.5.2 indir, Android sistem dosyaları yönetim uygulaması olarak Windows pc bilgisayara indirebilirsiniz. Android cihazlarda göremediğiniz sistem dosyalarını görüntüler ve düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Windows, Android ve iOS cihazlarınıza 2018 versiyonunu download ederek kullanmaya başlayın.

Lucky Patcher Nedir

Göremediğiniz sistem dosyalarını birkaç tıklama ile görebilir ve üzerlerinde dilerseniz düzenlemeler yapabilirsiniz. Öncelikle Lucky Patcher uygulamasını kullanabilmek için android cihazımızın root’lanmış olması gerekiyor. Eğer akıllı cihazın garantisi devam ediyorsa kesinlikle root işlemini yapmanızı tavsiye etmiyor ve onaylamıyoruz. Ancak durum tamamen sizin istediğiniz göre şekillenecektir.

Lucky Patcher Nasıl Kullanılır

Root’lanmış cihaza yükledikten sonra Lucky Patcher uygulamasını açarak sistem dosyalarını görebiliyoruz. Cihazımıza birçok uygulama indirdiğimiz için yüklü bulunan uygulamaların android cihazında bulunan tüm dosylarına ulaşabilmeniz mümkün kılıyor. Oyun dosyaları dahil olmak üzere tüm dosyalar üzerinde değişiklik işlemi yapabiliyoruz.

Android, Windows ve iOS cihazlarında bulunan dosyalar üzerinde daha fazla düzenleme ve kontrole sahip olmak istiyorsanız mutlaka Lucky Patcher’a download etmeniz uygun olacaktır.

    Benzer Programlar

  • TeamViewer QuickSupport TeamViewer QuickSupport
    TürkçeÜcretsiz27.00 MB
  • Intelligent Hub Intelligent Hub
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB