Lucky Patcher

Lucky Patcher

Versiyon/Sürüm7.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.3 MB) APK indir

Lucky Patcher Android Sistem Dosyalarını Görüntüleme Yedekleme Reklam Kaldırma

Lucky Patcher apk indir, Lucky Patcher uygulamalar içerisinde yer alan reklamları kaldırmak, uygulama izinlerini değiştişrmek, apk uygulama yedeği almak gibi bir çok işlevsele sahip bir uygulamadır. Lucky Patcher apk versiyonu ile Android sistem dosyaları yönetim uygulaması olarak Windows pc bilgisayara indirebilirsiniz. Android cihazlarda göremediğiniz sistem dosyalarını görüntüler ve düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Windows, Android ve iOS cihazlarınıza 2020 versiyonunu download ederek kullanmaya başlayın.

Lucky Patcher Apk Nedir

Göremediğiniz sistem dosyalarını birkaç tıklama ile görebilir ve üzerlerinde dilerseniz düzenlemeler yapabilirsiniz. Bunlara örnek olarak uygulama izinlerini değiştirmek,uygulama yedeği almak, uygulama reklamlarını engellemk gibi bir çok işlemi yapabilen bir mobil uygulama düzenleme uygulamasıdır. Öncelikle Lucky Patcher android uygulamasını kullanabilmek için android cihazımızın root’lanmış olması gerekiyor. Eğer akıllı cihazın garantisi devam ediyorsa kesinlikle root işlemini yapmanızı tavsiye etmiyor ve onaylamıyoruz. Ancak durum tamamen sizin istediğiniz göre şekillenecektir.

Lucky Patcher apk

Lucky Patcher uygulama düzenleme

Lucky Patcher Nasıl Kullanılır

Root’lanmış cihaza yükledikten sonra Lucky Patcher uygulamasını açarak sistem dosyalarını görebiliyoruz. Cihazımıza birçok uygulama indirdiğimiz için yüklü bulunan uygulamaların android cihazında bulunan tüm dosylarına ulaşabilmeniz mümkün kılıyor. Oyun dosyaları dahil olmak üzere tüm dosyalar üzerinde değişiklik işlemi yapabiliyoruz.

Android, Windows ve iOS cihazlarında bulunan dosyalar üzerinde daha fazla düzenleme ve kontrole sahip olmak istiyorsanız mutlaka Lucky Patcher’a download etmeniz uygun olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Apk Editor Pro Apk Editor Pro
    ingilizceÜcretsiz6.7 MB
  • Cwm Recovery Cwm Recovery
    ingilizceÜcretsiz8.9 MB