Lordz.io APK indir

Lordz.io APK indir

Versiyon/Sürüm1.16
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu42M
ÜreticiSpinbot
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Lordz.io Çok Oyunculu Strateji Oyunu

Android Lordz.io APK indir, çevirimiçi strateji oyunu Lordz.io çok oyunculu (multiplayer) RTS oyununda ordu kurun ve gerçek zamanlı savaşlara katılın.

Lordz.io oyunu; çevrimiçi, çok oyunculu seçeneği ile oynanabilen ve büyük ordular kurmanız mantığı ile çalışan bir macera oyunudur. Oyun içerisinde kurulmuş olan platformda 20 gerçek oyuncuyu aynı yerde bulabileceksiniz. Bölümler ilerledikçe askerlerinizi ve ordularınızı geliştirebilirsiniz. 7 ayrı takım kurabilir ya da kurulmuş olan takımlara katılabilirsiniz.

Lordz.io Android APK indir

Lordz.io APK Android telefon ya da tabletlerinize ücretsiz olarak indirip, oynamaya başlayabileceğiniz oyunda; kartlarınızı güçlendirerek, hazinelerdeki ganimetleri elde ederek, derebeylerini özelleştirerek gelişebilirsiniz.

Kaleler inşa ederek gücünüzü gösterebilir, ordunuzu koruyabilir, gittiğiniz her yerden eşya ve paraları toplayarak zengin olabilirsiniz. Lordz.io strateji oyunu orta Çağ döneminde geçen oyunla birlikte; asker, okçu, şövalye ve dahası hayvanlar bile bu orduya dahil olabilmektedirler.

Çevirimiçi çok oyunculu Android strateji oyunu olan hızlı ve tempolu RTS oynanışı sunan bir oyundur. Lordz.io APK indirip takım oluşturun, arkadaşlarınızla oynayın yada takımlara katılıp oynamaya başlayın. Daha fazla android strateji oyunları buradan kategorimize giriş yaparak indirebilirsiniz.

Lordz.io Android indir

    Benzer Programlar

  • Banksters Apk indir Banksters Apk indir
    TürkçeÜcretsiz103 MB
  • Call of Dragons Apk indir Call of Dragons Apk indir
    TürkçeÜcretsiz1 GB
  • Lordz.io APK indir HAKKINDA YORUM YAZIN