Loco

Loco

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0.18
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10M
ÜreticiGD Networks
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi8 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10M) iOS indir Android indir

Loco Android GPS Canlı Komum Takip Etme

Loco indir, mobil cihazlarda canlı konum paylaşımı yapabilen uygulama sayesinde takip etmek istediğiniz kullanıcı Android GPS (konum) takip uygulaması ile takip edin.

Aile bireylerinizin ve saha ekibinizin canlı konumlarını gösteren bir Android GPS takip uygulamasıdır. Canlı konum izleme ve canlı konum paylaşımı yapabilen uygulama sayesinde kişilerin anlık olarak nereden olduklarını takip edebiliyorsunuz.

Loco uygulaması hem kurumsal hemde bireysel kullanım için hizmet vermektedir. Aynı zamanda verilerinizi güven içerisinde saklayabilir ve nereden olduğunuzu paylaşmayabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Loco Android uygulamasını özellikle kurumsal çalışanların işlerini kolaylaştırmaktadır. Saha ekibinizin gün içerisinde neler yaptıklarını izleme istiyorsanız Loco uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Canlı konum takip etme uygulamasının oldukça kolay bir kullanıcı arayüzü bulunmaktadır. Birçok özelliği bulunan GPS navigasyonu bireylerin son 24 saatlik verilerini paylaşıyor. Harita üzerinde hangi bölgelere giriş yaptıkları ve ne kadar süre kaldıklarının bilgisini tutmaktadır. Bir çok işlevsel özelliğe sahip olan Loco GPS Android uygulaması sizleri bekliyor.

17 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Zipcar Zipcar
  TürkçeÜcretsiz11M
 • AnkaraKart AnkaraKart
  TürkçeÜcretsiz29M
 • FindShip FindShip
  İngilizceÜcretsiz8,5M
 • TrackView TrackView
  İngilizceÜcretsiz6.80 MB
 • Loco HAKKINDA YORUM YAZIN