Live Chat

Live Chat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu31.67MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31.67MB) Android indir

Android Kameralı Görüşme Sohbet Uygulaması

Live Chat indir, daha çok işletmeler tarafından kullanılan canlı destek hattı uygulamasıdır. Live Chat kameralı canlı yayın sohbet uygulamasıdır. Birçok kişi bireysel olarak indirip sohbet uygulaması olarak kullanabilmektedir ancak uygulamanın daha çok yardım sohbetleri amacıyla kurulduğu bilinmektedir. Herhangi bir işletmenin resmi internet sitesine girdiğinizde ya da iletişim adresine tıkladığınızda karşınıza çıkan sohbet butonu Live Chat uygulaması olarak bilinmektedir.

Bilgisayarlarda kullanılabilen uygulama aynı zamanda android işletimli cep telefonlarında da kullanılabilmektedir. Tercih eden kişiler, android işletimli tabletlerde de kolayca kullanabilmektedir.

Live Chat Nedir ve Özellikleri

Live Chat, karşılıklı diyalog kurmak için aracı uygulamaya ihtiyaç duyduğunuzda yardımcı olacaktır. Kapsamlı bir sohbet uygulaması olmasına karşın son derece basit bir dizayna sahiptir. Bu özelliği de herkes tarafından kolayca kullanılmasına yardım etmektedir.

Kullanımı ve özelleştirilmesi son derece kolay olan uygulamanın, büyük küçük herkesçe tercih edildiği görülmektedir. Cihazınıza birkaç dakika içinde indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilmeniz mümkündür. İndirildikten sonraki 30 gün boyunca ücretsiz deneme sürümü sunan uygulama daha sonra ücretlendirme talebinde bulunmaktadır. Deneme sürecinde kontrol edip size uygun olup olmadığına karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

 

    Benzer Programlar

  • Messenger for Messages Messenger for Messages
    İngilizceÜcretsiz12M
  • inLove (InMessage) inLove (InMessage)
    TürkçeÜcretsiz26 MB