LINE Symbian

LINE Symbian

Versiyon/SürümLINE Symbian
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.56 MB
Üretici
İşletim SistemiSymbian
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.56 MB) Mac indir iOS indir Android indir

LINE Symbian & Nokia Mesajlaşma Programı

LINE Symbian sohbet indir, LINE Symbian nokia milyonlarca kullanıcısı bulunan uygulama ücretsiz indir yaparak tanıdıklarınızla mesajlaşmanızı çoklu sohbetlere katılabilmenizi sağlıyor. Sunduğu gelişmiş özellikleri sayesinde mesajlaşırken binlerce görüntülü ifadelerden faydalanabiliyorsunuz. Bir çok Ülke’de milyonlarca kullanıcıya sahip yazılım ücretsiz mesajlaşmanıza imkan tanıyor.

LINE Symbian

LINE Symbian

LINE Symbian Özellikleri

LINE Symbian ve Nokia işletim sistemine sahip cep telefonlarında ücretsiz arkadaşlarınız ile sohbet etmenizi sağlıyor. Görselliği ile de ön plana çıkan yazılımın şık bir arayüza sahip olduğunu belirtelim. Şık tasarımı sayesinde milyonlarca kullanıcının en çok mesajlaşma programı olarak tercih edildiğini belirtelim.

Artık sizlerde sohbet etmenin tadını en güzel bir şekilde alabilmek için sitemizde bulunanan LINE Symbian son sürüm ve sınırsız kullanım paketini indirebilirsiniz. Teknolojinin her geçen gün büyümesi üzerine milyonlarca uygulama akıllı android cihazlarımızda yerini almıştır. Bu yüzde programlar arasında da bir tatlı rekabet oluşmuştur. Bu rekabet bizlere en iyi hizmeti verebilmek için birbiriyle yarışan şirketleri göz önüne seriyor.

Ücretsiz mesajlaşma uygulaması Line ile sevdikleriniz ile fotoğraf,video ve müzik dosyalarınızı da kolayca paylaşabiliyoruz. LINE Symbian programı ile mesajlarınızı gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz kullanıcıya anında ulaştırıyor. www.indirson.com ekibine yazılımlar ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunu bildirebilirsiniz.

Mesajlaşma Sohbet Programı ile sevdiklerinizle görüntülü, sesli ve anlık mesajlar ile doyasıya sınırsız konuşabilmenizi sağlayan uygulama tamamen ücretsiz hizmet vermektedir. Uygulama hakkında bilgi edinebilmeniz için fotoğrafları inceleyip ön bilgiye sahip olun. Tüm resimleri gerçektir.

LINE Symbian Uygulama Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Square Bird Square Bird
    TürkçeÜcretsiz27.2 MB
  • Megapolis Mükemmel Şehri Yarat Megapolis Mükemmel Şehri Yarat
    ingilizceÜcretsiz98.8 MB