Lifting Hero Apk indir

Lifting Hero Apk indir

Versiyon/Sürüm24.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu117.5 MB
ÜreticiRollic Games
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Lifting Hero Ağırlık Kaldırma Oyunu

Lifting Hero APK Android oyun indir, gündelik oynanabilen çocuk oyunudur. Lifting Hero oyununda ağırlık kaldırarak en iyi dev karakter olmak için yarışın.

Lifting Hero APK Android oyunda başlangıçta küçük ağırlıklarla başlayarak en azdan en fazla ağırlığa doğru ilerliyorsunuz. Oyun içerisindeki en büyük nesnelere ulaşabilmek için gayret gösterin.

Lifting Hero Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun renkli görsellere sahip basit oynanışlı ve kaliteli grafikleri bulunan bir oyundur. Lifting Hero APK Android oyununda karakterinizi güçlendirmek için daha fazla seviye atlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde yeni nesneler satın alabilir ve daha fazla ağırlık kaldırabilirsiniz.

Lifting Hero APK oyununda en başta küçük ağırlıkları kaldırarak başlıyor ve kazandığınız güçleri satarak paraya çevirebiliyorsunuz. Çeşitli öğelerin kilidini açabilmek için daha fazla görev yaparak en büyük ağırlıklara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Tıkla tıkla ve daha fazla ağırlık kaldır yada satın alarak oyuna devam edin.

Lifting Hero APK Android indir

Çok keyifli bir oynanışa sahip olan oyunda rengarenk görseller ve kaliteli efektler mevcuttur. Oyundaki amacınız karakterinizin daha kaslı olabilmesini sağlamak için en büyük ağırlıkları kaldırmaya çalışmak olacaktır. Lifting Hero APK Android oyunu ücretsiz Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Lifting Hero Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.my.lifting&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Bluey: Let’s Play Apk indir Bluey: Let’s Play Apk indir
    TürkçeÜcretsiz173 MB
  • KATOA Oceans Apk indir KATOA Oceans Apk indir
    TürkçeÜcretsiz643 MB
  • Lifting Hero Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN