LG TV Plus

LG TV Plus

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.5.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33 MB) iOS indir Android indir APK indir

LG TV Plus Remote Android LG Uzaktan Kumanda Uygulaması

LG TV Plus Apk indir, LG marka smart yani akıllı televizyonlarınızı LG TV Plus Android Apk indirip uzaktan kumanda (remote) uygulaması ile kontrol edebilirsiniz.

LG TV Plus (Apk), uygulaması ile Android mobil platformlar üzerinden LG marka akıllı televizyonlarınızı yansıtmanızı sağlayan LG uzaktan kumanda uygulamasıdır.

Evde ve ofisinizde bulunan LG marka akıllı televizyonunuz varsa akıllı telefonlarınız üzerinde bulunan fotoğraf, video ve müzikleri kolayca televizyonunuza yansıtabilirsiniz. LG TV Plus uygulaması ile LG marka televizyonunuzu eşleştirdikten sonra uzaktan kumanda (remote control) foksiyonunu kullanabilirsiniz.

LG TV Plus Apk‘sini Android telefon ve tabletlerinize indirip birçok özelliği uygulama üzerinde bulabilirsiniz. Telefon ve tabletlerinizde bulunan fotoğraf, video ve müzikleri uygulama üzerinden görebilirsiniz. LG TV Plus Remote uygulamasında temel oynatma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

webOS işletim sistemine sahip olan smart TV’ler için LG TV Plus kullanarak TV’nizi eşleştirebilirsiniz. TV eşleştirmek için Wi-Fi ağına bağlanmış olmanız gerekmektedir.

LG TV Plus Özellikleri

Fotoğraf, video ve müzikleri oynatma
webOS işletim sistemli TV desteği
Uzaktan kumanda özelliği
Video ve müzik kontrol seçenekleri

    Benzer Programlar

  • TV+ Apk indir TV+ Apk indir
    TurkcellÜcretsiz32.8 MB
  • Google Play Filmler Google Play Filmler
    TürkçeÜcretsiz19,1 MB