Last One Standing

Last One Standing

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.87
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu67M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (67M) Android indir

Last One Standing Android Hayatta Kalma Oyunu

Last One Standing indir, harika aksiyon atmosferi ve sürükleyici oynanışıyla dikkat çeken oldukça eğlenceli ve zorlu bir Android hayatta kalma aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve bir o kadar zorlu mobil hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. PUBG oyununun bir benzeri diyebilirim ancak daha basit oynanışa sahiptir.

Last One Standing oyununu online oyuncularla oynuyor, savaşıyor ve hayatta kalan tek adam olmaya gayret ediyorsunuz. Mücadele gücü bir hayli yüsek olan oyunda harika atmosferi ve sürükleyici etkisiyle oyunun bağımlısı olabilirsiniz.

Oyun terk edilmiş bir adada geçiyor ve hayatta kalmak için diğer oyuncularla kıyasıya mücadele ediyorsunuz. Last One Standing Android cihazınızda oynarken tüm dikkatinizi oyuna vermeniz gerekiyor. Çünkü terk edilmiş adada geçen oyunda silahları ve diğer teçhizatları ilk sizin bulmanız gerekiyor.

Oyunda keskin nişancı tüfeği, AK47, pompalı tüfekler ve her türlü silahı kullanabileceğiniz bir yapım. Low poly grafik kalitesi sunan oyun eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. Eğer Last One Standing gibi battle royale tarzı aksiyon oyunlarını oynamayı seviyorsanız ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Woodcraft Woodcraft
    İngilizceÜcretsiz44M
  • Chaseсraft Chaseсraft
    İngilizceÜcretsiz85M