Last Empire-War Z

Last Empire-War Z

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.118
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Last Empire En İyi Android Strateji Oyunu

Last Empire-War Z indir, Android ve mobil tabletlerde oynayabileceğiniz gerçek zamanlı en iyi ücretsiz strateji ücretsiz uygulama oyunudur. Oyunda kendi askerlerinizi en iyi şekilde yetiştirip oyun içerisinde yer alan zombi ve zehirli yaratıklara karşı savaşıyoruz.

Last Empire-War Z Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyundaki düşmanlarımız zehirli yaratıklar ve zombilerden meydana geliyor. Zombileri ve zehirli düşmanlarımızı kolayca yok edebilmemiz için askerlerimizi profesyonelce yetiştirmeliyiz. Ordumuzu daha çok güçlendirmek için krallığımıza dost krallıklar bularak gücümüze güç katmalıyız. Aksi taktirde çok sayıda olan zombilere karşı yenik düşebilir zombilere yem olabiliriz. Last Empire-War Z Android Zombili Strateji Oyunu tablet ve android işletim sistemiyle uyumlu olup ücretsiz indirebilirsiniz.

Kendi savaş taktiklerimizi, zekamızı ve cesurluğumuzu savaşta güçlü asker ve silahlarımızı zombilere karşı kullanarak savaşıyor. Gelişmiş strateji desteği ile kendi savaş taktiklerimizi kullanabiliyor olmamız oyunun güzel özelliklerinden birtanesi olarak değerlendirebiliriz.

Last Empire-War Z Oyunu Özellikleri

Savaş esnasında oyunun en belirgin ve en güzel özelliklerinden birisi Last Empire-War Z savaşlarını online (çevirim içi) gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Diğer oyuncular ile mesajlaşarak krallığınıza yeni dost ülkeler edinin.

Krallığınızı günden güne güçlendirmek için kahramanınızı ve askerleri güçlendirip oyunu daha heyecanlı, adrenalin ve eğlence dolu hale getirin. Stratejik savaş taktikleri ile hamleler yaparak güçlü askerleriniz ile savaşlara katılın. Android Strateji oyun severler için  hazırlanmış olan kategorimizden seçme istediğiniz android strateji oyunlarını indirmek için belirtilen linkten faydalanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Geometry Dash Lite Apk Geometry Dash Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz57.6 MB
  • Clash Of Clans Apk Clash Of Clans Apk
    TürkçeÜcretsiz103 MB