Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü indir

Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü indir

Versiyon/Sürüm5.9.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu42M
ÜreticiKunduz INC.
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Kunduz - YKS LGS Soru Çözümü Ödev Yardımı

Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü APK indir, Kunduz uzman eğitmenleriyle 7/24 KPSS, ALES, TYT, AYET, YDT gibi sınava hazırlanan öğrencilerin soru çözüm uygulaması.

Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü, Soru Çözümü APK uygulaması; özellikle sınavlara hazırlanan tüm öğrenciler için anında soru çözümü yapan bir uygulamadır. Uygulama ücretli bir uygulamadır. Android tablet ya da cep telefonlarınıza indirebileceğiniz uygulamanın içerisine hangi dersten olursa olsun seçtiğiniz sorunun fotoğrafını ekleyebilirsiniz. Fotoğrafı ekledikten ve soruyu gönderdikten sonra, sorunun çözümü yapıldığında size bir bildirim gelmektedir.

Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü APK indir

Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü APK uygulaması öğrencinin çözümleyemediği her soruyu, alanında uzman kişilerce çözen uygulama dahilinde hızlı bir şekilde sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ortaokul ve lise derslerini kapsayan uygulama, özellikle LGS ve YKS’ye hazırlanan öğrenciler için oldukça faydalıdır. Uygulama adeta bir dershane etütü şeklinde kurgulanmıştır.

Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü APK dosyası Android telefon ve tabletlere ücretsiz 26 MB dosyasını indirip sorularınızı gönderin ve çözümlerine ulaşın. Çözemediğiniz tüm dersleri sorularına anlık cevaplar veren uzman kadrosu ile değerli öğrencilerine ücretsiz hizmet vermektedir. Ücretsiz Android eğitim uygulamalarını indirmek istiyorsanız Android eğitim uygulamaları kategorimizi ziyaret ederek daha fazla eğitim uygulaması görebilirsiniz.

YKS LGS Soru Çözümü indir

    Benzer Programlar

  • İngilizce Konuşun Praktika Apk indir İngilizce Konuşun Praktika Apk indir
    TürkçeÜcretsiz49 MB
  • Google Keep Apk indir Google Keep Apk indir
    TürkçeÜcretsiz21.8 MB
  • Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü indir HAKKINDA YORUM YAZIN