Kings io

Kings io

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31M
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi19 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31M) Android indir

Kings io Android Online Strateji Oyunu

Kings io indir, küçük bir avatar olarak başladığınız oyunu gerçek zamanlı multiplayer (çok oyunculu) oynayabileceğiniz online Android strateji oyunudur.

Küçük bir avatar olarak başladığınız oyunda en büyük avatar olmak için gerçek oyuncularla kıyasıya mücadele ediyorsunuz. Online oynadığınız strateji oyununda karşınıza çıkan rakipleri yiyerek büyüme eğilimi gösteriyorsunuz.

Kings io oyunu internetsiz (offline) onyama seçeneğide bulunuyor. Android platformlara özel olarak geliştirilen oyunu indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir. En fazla 6 oyuncunun aynı anda oynayabildiği oyunda multiplayer savaşlarına katılarak hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz.

Hayatta kalabilmek için herkesi öldürme mücadelesi verdiğiniz oyunda bazen karşınıza sizden çok büyük avatarlar çıkabiliyor. Bu yüzden olabildiğince rakiplerinize çarpmak ve onları yemeniz gerekiyor. Eğer avatarınıza Kings io oyununda başka bir oyuncu dokunursa patlıyor ve sonrasında oyun bitiyor. Bu yüzden geliştirdiğiniz stratejik hamleler sizleri hayatta kalabilmenize yardımcı olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Mafia City apk Mafia City apk
    TürkçeÜcretsiz58.20 MB
  • Doomsday Preppers Doomsday Preppers
    İngilizceÜcretsiz52M