Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster

Versiyon/Sürüm2.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu39.8 MB
ÜreticiYNR Studios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Android ve iOS için Kim Milyoner Olmak İster Oyunu

Kim Milyoner Olmak İster indir, 2020 yılı için hazırlanan en güncel 15.000 soru ile Kim Milyoner Olmak İster en sevilen televizyon yarışması programlarından birisi olan bilgi yarışması oyununu android ve iOS cihazlarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Yepyeni kim milyoner olmak ister yarışması bilgi ve bulmaca 2017 soruları ile ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Atv ekranlarının çok sevilerek izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışması severek ilgiyle takip ediyoruz. Yarışmacıların karşılarına çıkan soruları bilerek para kazandıkları bir oyun. Bilemedikleri sorular ile karşılaştıklarında yarışmacılara verilen 3 joker hakkını kullanıyoruz.

Bilgi yarışması oyunu kuralları tıpkı TV ekranlarında olduğu gibi mobil platformlarda da aynı kurallar ile oynanabiliyor. Oyuncular zorladıkları sorular ile karşılaştıklarında 3 joker hakkında birisi olan telefon, 2 şıkka indiren ve seyirciye sorma haklarını kullanabiliyorlar.

Kim Milyoner Olmak İster 2020 oyunu android ve iOS cihazları ile uyumludur. Türkçe dil desteği ve farklı yepyeni sorularıyla bilgi yarışması oyununu severleri buluşturuyor.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Yılanlar Mıntıkası Yılanlar Mıntıkası
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Woodturning Woodturning
    TürkçeÜcretsiz64.7 MB
  • Kim Milyoner Olmak İster HAKKINDA YORUM YAZIN