Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 3,50 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu39.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Ocak 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (39.8 MB) iOS indir Android indir

Android ve iOS için Kim Milyoner Olmak İster Oyunu

Kim Milyoner Olmak İster indir, en sevilen televizyon yarışması programlarından birisi olan bilgi yarışması oyununu android ve iOS cihazlarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Yepyeni kim milyoner olmak ister yarışması bilgi ve bulmaca 2017 soruları ile ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Atv ekranlarının çok sevilerek izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışması severek ilgiyle takip ediyoruz. Yarışmacıların karşılarına çıkan soruları bilerek para kazandıkları bir oyun. Bilemedikleri sorular ile karşılaştıklarında yarışmacılara verilen 3 joker hakkını kullanıyoruz.

Bilgi yarışması oyunu kuralları tıpkı TV ekranlarında olduğu gibi mobil platformlarda da aynı kurallar ile oynanabiliyor. Oyuncular zorladıkları sorular ile karşılaştıklarında 3 joker hakkında birisi olan telefon, 2 şıkka indiren ve seyirciye sorma haklarını kullanabiliyorlar.

Kim Milyoner Olmak İster oyunu android ve iOS cihazları ile uyumludur. Türkçe dil desteği ve farklı yepyeni sorularıyla bilgi yarışması oyununu severleri buluşturuyor.

    Benzer Programlar

  • Sandwich Sandwich
    İngilizceÜcretsiz14 MB
  • Pepper Panic Saga Apk indir Pepper Panic Saga Apk indir
    TürkçeÜcretsiz53.2 MB