Kim Milyoner Olmak İster indir

Kim Milyoner Olmak İster indir

Versiyon/Sürüm2.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu39.8 MB
ÜreticiYNR Studios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Android ve iOS için Kim Milyoner Olmak İster Oyunu

Kim Milyoner Olmak İster indir, 2022 yılı için hazırlanan en güncel 15.000 soru ile Kim Milyoner Olmak İster en sevilen televizyon yarışması programlarından birisi olan bilgi yarışması oyununu android ve iOS cihazlarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Yepyeni kim milyoner olmak ister yarışması bilgi ve bulmaca 2017 soruları ile ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Atv ekranlarının çok sevilerek izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışması severek ilgiyle takip ediyoruz. Yarışmacıların karşılarına çıkan soruları bilerek para kazandıkları bir oyun. Bilemedikleri sorular ile karşılaştıklarında yarışmacılara verilen 3 joker hakkını kullanıyoruz.

Bilgi yarışması oyunu kuralları tıpkı TV ekranlarında olduğu gibi mobil platformlarda da aynı kurallar ile oynanabiliyor. Oyuncular zorladıkları sorular ile karşılaştıklarında 3 joker hakkında birisi olan telefon, 2 şıkka indiren ve seyirciye sorma haklarını kullanabiliyorlar.

Kim Milyoner Olmak İster 2022 oyunu android ve iOS cihazları ile uyumludur. Kim Milyoner Olmak İster Türkçe dil desteği ve farklı yepyeni sorularıyla bilgi yarışması oyununu severleri buluşturuyor.

  Benzer Programlar

 • Yılanlar Mıntıkası Apk indir Yılanlar Mıntıkası Apk indir
  TürkçeÜcretsiz29.3 MB
 • Woodturning Apk indir Woodturning Apk indir
  TürkçeÜcretsiz64.7 MB
 • Kim Milyoner Olmak İster indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri