Kick The Buddy Second Kick Apk indir

Kick The Buddy Second Kick Apk indir

Versiyon/Sürüm1.12.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu128.0 MB
ÜreticiPlaygendary Limited
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Kick The Buddy: Second Kick 2 Aksiyon Savaş Oyunu

Kick The Buddy: Second Kick 2 APK indir, Android aksiyon savaş tarzı mini oyundur. Kick The Buddy 2 versiyonunda vur, kes, patlat ve yakarak stres atarak oyna.

Kick The Buddy: Second Kick 2 APK Android oyununu oynayarak gün içerisinde bulunan stresinizi atabilirsiniz. Oyun çeşitli karakterleri ve kaliteli grafikleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Kick The Buddy: Second Kick 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde karakterinizde neredeyse sınırsız cephane yer almaktadır. Kick The Buddy: Second Kick 2 APK Android oyununda roketler, el bombaları, işkence aletleri ve otomatik tüfekler yer almaktadır. Karşınıza çıkan düşmanlarınıza bu aletler ile zarar vererek etkisiz hale getirebilirsiniz.

Oyundaki renkli grafikleri, gelişmiş fizik modeli, çeşitli öğeler ve kategoriler bulunmaktadır. Kick The Buddy: Second Kick oyunda ilginç başarılar, ses efektleri ve Buddyman’ın kendi sesi yer almaktadır. Karakterinizin kan basıncını düşürerek hayatta daha fazla kalabilirsiniz. BU sayede daha fazla düşman öldürebilirsiniz.

Kick The Buddy: Second Kick 2 APK Android indir

Çeşitli dekorasyonlar ile karşımıza çıkan oyun içerisinde süper havalı öğeler ve kaliteli görselleri bulunmaktadır. Kick The Buddy: Second Kick 2 APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Kick The Buddy: Second Kick Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playgendary.ktbremaster&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • AirAttack 2 – Airplane Shooter Apk indir AirAttack 2 – Airplane Shooter Apk indir
    İngilizceÜcretsiz147.1 MB
  • Mighty DOOM Apk indir Mighty DOOM Apk indir
    İngilizceÜcretsiz374.9 MB
  • Kick The Buddy Second Kick Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN