KazandıRio

KazandıRio

Versiyon/Sürüm1.26.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu82.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Ağustos 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

KazandıRio APK Android için Ücretsiz İş Uygulaması

KazandıRio APK indir, KazandıRio mobil ile Yedigün, Pepsi Cola ve Frito Lays ürünlerden çıkan şifreleri okutup anlık hediyelerin gelmesini sağlayabilir, kampanyalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

KazandıRio uygulaması, birçok gıda ürününde özellikle Yedigün, Pepsi Cola ve Frito Lay cips marklarından çıkan kodları KazandıRio uygulamasına okutup çeşitli kampanyalardan faydanabilirsiniz. Kola kapaklarından veya cipslerden çıkan bedava ürünleri alabilmek için KazandıRio promosyon hediye kazanma uygulaması aracılığıyla göndermeniz yeterli oluyor.

Tüketiciler için oldukça avantajlı görünen popüler kampanyalar olarak bilinen ücretsiz ürünleri KazandıRio Android APK ücretsiz iş uygulaması ile alabilirsiniz. Pepsi cola, Yedigün ve Frito Lays markaları, bu promosyonlu kampanyalarda köklü bir değişiklik yaparak KazandıRio iş uygulamasıyla sizlere hizmet vermeyi ve kampanyalardan faydalanmayı ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.

KazandıRio Apk uygulaması sizlere tarihi geçen, kirli kuponlar ve sahte kapakları biriktirmeye son veren bir iş uygulamasıdır. İş yeri sahipleri kampanyalı kapaklar, açma halkaları ve cips paketlerinden çıkan şifreleri uygulamadaki kamera üzerinden okutarak kazandığınız ödülleri görmenizi sağlamaktadır.

  Benzer Programlar

 • Pmaktif Pmaktif
  TürkçeÜcretsiz2.3 MB
 • M2mtrack M2mtrack
  ingilizceÜcretsiz2.53
 • KazandıRio HAKKINDA YORUM YAZIN  KazandıRio Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   İyimidir acaba