Karthulhu

Karthulhu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm0.88
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (53M) Android indir

Karthulhu Android için Karting Araba Yarışı Oyunu

Karthulhu indir, karting araba yarışlarını sevenlerin severek oynayabileceğiniz ücretsiz bir Android karting araba yarış oyunudur.

Yarış oyunları arasında yer alan Karthulhu oyununu sadece Android platformlara özel olarak geliştirilmiştir. Orta dereceli içerikleri ve grafiklere sahip olan basit arayüzü ve kolay kontrolleri bulunan araba yarışı oyunudur.

Karthulhu oyunu Afrodude Works Games tarafından geliştirilmiştir. Çok oyunculu desteğine sahip olan oyun da bir çok online turnuvalar yer almaktadır. Bu turnuvalarda oyuncular karting yarış yeteneklerini gösterebilir ve eğlence dolu yarışlara katılabilirler.

Oyunda birbirinden farklı karakterlerin bulunduğu 4 farklı yarış modu bulunuyor. Basit kontroller ve birbirinden renkli karting yarış arabaları ile nefes kesen mücadelelerde yerinizi alabilirsiniz. Karthulhu Android oyununda ekran bulunan joyisticler yardımı ile arabamızı kontrol edebiliyoruz.

Farklı yarış türlerine ev sahipliği yapan Karthulhu oyununda oyuncular online rakabetten çok eğlence atmosferinin keyfini sürebilecekler.

    Benzer Programlar

  • Fun Race 3D Fun Race 3D
    İngilizceÜcretsiz33M
  • Cat Runner Cat Runner
    TürkçeÜcretsiz4.15