Karşı Terörist Vuruşu Apk indir

Karşı Terörist Vuruşu Apk indir

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.1 MB
ÜreticiDoing Studio
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi16 Mart 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (25.1 MB) APK indir

Karşı Terörist Vuruşu Counter Terrorist Savaş Android Apk Oyunu

Karşı Terörist Vuruşu apk indir, Android aksiyon oyunlarından Counter Terrorist tarzı silahlı savaş oyunudur. Karşı terörist vuruş keyif alanlar için en ideal oyunlardan bir tanesidir. Hem aksiyonu bol hem de gerçekçiliği ile görenleri etkileyen bu oyun uygulaması pek çok kişinin ilgisini çekecek türdendir. Bu açıdan oyun hakkında araştırma yaptıktan hemen sonra indirip denemeniz önerilmektedir.

Ülke genelinde sevilen oyunlardan biri olan Karşı Terörist Vuruşu apk indirme sorunu da yaşatmamaktadır. Zaman kaybettirmeden inebilmekte ve dilediğiniz an istediğiniz şekilde indirmeniz için uygundur.

Karşı Terörist Vuruşu Apk İndir

Karşı Terörist Vuruşu apk uygulamasını indirebilmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler bulundurmanız gerekmektedir. İndirme için uygulama mağazasına gidip ismini aratmanız yeterlidir. Arkasından indir dedikten hemen sonra inecek ve aç diyerek oyuna girmenizi sağlayacaktır.

Karakter olarak oyuna girdiğiniz gibi geliştirebileceğiniz bir silahınız olacaktır. Gösterdiğiniz performansa bağlı olarak hem sahip olduğunuz envanter hem de savaşçı kabiliyetiniz artacaktır. Bunun yanında oyunun da görsel açıdan çok ideal olduğunu söylemek mümkündür. 5 oyuncuya kadar ekranda yer veren oyun aynı zamanda gerçekçi grafikleri ile oynayan herkesi memnun kılmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Modern Commando Strike Mission Apk indir Modern Commando Strike Mission Apk indir
    TürkçeÜcretsiz74 MB
  • Akıllı Zikirmatik Apk indir Akıllı Zikirmatik Apk indir
    TürkçeÜcretsiz13,86 MB
  • Karşı Terörist Vuruşu Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN