Karaoke Türkçe

Karaoke Türkçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.50 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.50 MB)

Karaoke Türkçe Müzik Yapma Uygulaması

Karaoke Türkçe indir, Bedava android mobil uygulaması ile son zamanların popüler eğlencesi olan karaoke müzik partilerine ev sahipliği yapabilirsiniz. Türkçe şarkıların yer aldığı uygulamada karaoke yapabilmeniz için gerekli her detay vardır. Diğer karaoke uygulaması çeşitleri gibi Karaoke Türkçe de kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Karaoke uygulamasını, Android işletim sistemli cihazınıza indirip kullanabilirsiniz.

Karaoke Türkçe Özellikleri

Bedava Karaoke Türkçe müzik uygulamasında seçtiğiniz parçayı söylerken kayıt altına alabilirsiniz. Aldığınız kayıtları daha sonra dinleyebilirsiniz. Uygulamayı ister tek başına ister arkadaşlarınızla birlikte kullanarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Karaoke Türkçe müzik uygulaması 1,50 MB boyutu ile cihazınızda yer kaplamayan minik ama etkili bir uygulamadır. Oldukça sade ve kullanışlı bir ara yüzü olan uygulamayı herkes rahatlıkla kullanabilir. Türkçe dil desteği sayesinde karışıklık yaşamadan uygulamayı kullanmak mümkün. Uygulamada şarkıların sözleri okunaklı bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca ana ekranda rock, halk müziği, popüler müzik, Türk sanat müziği gibi şarkı türlerine kategoriler yer alması da kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Karaoke Türkçe Nasıl Kullanılır?

Android mobil Karaoke Türkçe uygulamasını kullanmak için önce Android işletim sistemli cihazınıza indirmeniz gerekiyor. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra ikona tıklayarak uygulamayı açabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan kategorilerden herhangi bir şarkıyı seçebileceğiniz gibi arama kısmından söylemek istediğiniz şarkıyı da bulabilirsiniz. Şarkının üzerine gelip tıkladığınızda müzik oynatılmaya ve sırayla şarkı sözleri görünmeye başlayacaktır. Mikrofon simgesine dokunursanız karaoke deneyiminiz kayıt altına alınacaktır.

  Benzer Programlar

 • GOM Recorder GOM Recorder
  TürkçeÜcretsiz10M
 • Dancing Ballz Dancing Ballz
  İngilizceÜcretsiz36M
 • ORG 2019 ORG 2019
  ingilizceÜcretsiz
 • Vocaberry Vocaberry
  TürkçeÜcretsiz16M
 • Karaoke Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN